anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bład systemu/niechciana przesyłka?

Client:105393596
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Odbierając dzisiaj przesyłkę z paczkomatu za pomocą aplikacji mobilnej allegro, zauważyłem że mam jeszcze jedną paczkę do odbioru w paczkomacie znajdującego się ponad 200 kilometrów ode mnie. Według aplikacji do odbioru jest paczka o tej samej zawartość, od tego samego sprzedawcy, którą odebrałem w zeszłym miesiącu. Kontaktując się z firmą prowadzącą profil firmy, dowiedziałem się, że prawdopodobnie doszło do pomyłki ze strony wysyłającego tj. podanie złego adresu email użytkownika allegro, związku z tym dostałem powiadomienie w aplikacji oraz na email (nie dostałem smsa, prawdopodobnie dlatego, że numer telefonu kupującego był podany prawidłowo, dlatego paczka mogła zostać przez niego odebrana).

Dlatego chciałbym upewnić czy wyjaśnienie, które otrzymałem jest prawdziwe i po prostu przez tę pomyłkę, paczka została przypisana do mojego konta 🤔

315526822_802965240761516_8182099549639555173_n.jpg

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:105393596, czy możesz załączyć tu zrzut ekranu z tym, co widzisz w szczegółach dostawy?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:105393596
#7 Wielbiciel#

W szczegółach dostawy system pokazuje, że punkt odbioru i dane odbiorcy są tożsame z danymi przesyłki nr 1. Różni się tylko numer przesyłki, która nie jest widoczna na zrzucie ekranu (tak jak dane odbiorcy). Dla uspokojenia mogę napisać, że nie posiadam żadnego wglądu co zawierała przesyłka nr 2, ani danych osoby kupującej.

Szczegóły przesyłki nr 2Szczegóły przesyłki nr 2

Poniżej mam tylko listę rzeczy, które zakupiłem miesiąc temu, a także aktywną opcją zwrotu zakupu przesyłki nr 2. 

1.jpg

2.jpg

oznacz moderatorów

Client:105393596
#7 Wielbiciel#

Szczegóły przesyłki nr 2Szczegóły przesyłki nr 2Lista zakupów przesyłki nr 1Lista zakupów przesyłki nr 1Możliwość zwrotu przesyłki nr 2Możliwość zwrotu przesyłki nr 2

@mr_oma wysyłam ponownie zrzuty, ponieważ sprawdzając na telefonie nie wyświetlały się one. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:105393596, dziękuję. 🙂 Niestety nie widzimy do kogo kierowana była ta druga paczka. Natomiast faktycznie mogło dojść tu do pomyłki. Najważniejsze, że odebrałeś swoje zamówienie. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów