anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bezużyteczne kupony

tormannn
#8 Zapaleniec#

Nie wiem po co Allegro wciska mi kupony na kategorie w których nigdy nic nie kupiłem i nie kupię. 

To jest tak jak by chcieli mnie zmusić do kupowania rzeczy których nie potrzebuje. 

Dla mnie jest to żenujące i, irytujące i zniechęcające. 

Też macie takie sytuacje? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

A może zechcesz, właśnie o to chodzi żeby zachęcić.🤣🤣

oznacz moderatorów

tormannn
#8 Zapaleniec#

Powiedzmy że rozumiem zamysł, ale to daje odwrotny efekt. 

Zniechęca do firmy

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

U mnie to samo też allegro wciska mi kupony w kategoriach w których nigdy nie kupowałem i nie kupię . 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@tormannn Tak, mam to samo. Najpierw zachęcają do skorzystania z kuponu, myślę a to może coś kupie, a tu nagle informacja, że tylko wybrane kategorie z których nigdy nie korzystałem, bo nie mam takiej potrzeby. Już nie zwracam uwagi na ich kupony, bo to tylko bezsensowna strata czasu.

Ale bardziej denerwujące są te ciągłe maile typu "masz oko do najlepiej ocenianych", kupię kawę to za kilka dni "kup ponownie" itd. Z ciekawości coś klikałem dzisiaj, a za parę minut email, że na innej aukcji dany przedmiot jest taniej....Efekt jest odwrotny do zamierzonego.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

tormannn
#8 Zapaleniec#

Tak, to potwierdzam tego typu akcje też doświadczam. 

Raz zamówiłem 2 kg kawy ziarnistej, wspaniałe allegro szybko mi podpowiedziało żebym dobrał jeszcze kilogram innej kawy w super cenie.

Tak więc nie zastanawiając się zrobiłem. 

Dopiero po dostawie okazało się że ta kawa polecona przez allegro jest mielona której nie mogę użyć w ekspresie! 

 

oznacz moderatorów