anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bieżące saldo

MAMY ROZWIĄZANIE!
qwe2703
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie odnoście bieżącego salda otóż nic nie sprzedawałem ani nic z tych rzeczy a mam saldo -0.40.  Jest to podsumowanie miesiąca listopada oraz października po 40gr i pytanie skąd to się wzięło i jak mogę wyzerować saldo czy muszę przelać parę zł? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
pinsplash
#21 Demiurg#

@qwe2703 Regulamin 🙂  wymiana Monet kosztuje 20gr ...pewnie dwa razy wymieniałes na kupon...

przelej tyle ile potrzeba ( 0,4PLN) choć za taką kwotę nikt Cię ścigał nie bedzie...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Client:44230206
#7 Wielbiciel#

Ja też mam podobny problem i wogole nie mogę zapłacić tych 40gr. 

Screenshot_20210530-182432_Chrome.jpg

 pomożecie jak mogę to zapłacić?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44230206 wpisywana kwota musi być wyższa, niż 1 zł, dlatego nie możesz zapłacić 0,40 zł. W tej sytuacji poczekaj, aż pojawią się nowe rozliczenia, ta kwota nie będzie rosła, jeśli nie uregulujesz rachunku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
stars1_2006
#2 Obserwator#

Moje saldo to -0,70 gr. Od dawna nie używam konta i w sumie nie wiem skąd takie saldo. Czy jest jakiś sposób aby to uregulować? Przelewu się nie da bo minimalna włata to 1zł. Słyszałam, że na kilka groszy można trafić na listę windykacyjną a raczej za 70 gr wolałabym tego uniknąć. 

oznacz moderatorów
stars1_2006
#2 Obserwator#

Ok. Wpłaciłam więcej więc nie powinno być problemów. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@qwe2703 Zapewne wymiana monet na kupony, to nie było darmowe. Teraz już tej opłaty nie ma, nie będzie więc kolejnych naliczeń. Nie musisz płacić, dopóki Twoje saldo nie będzie wynosiło 10 zł na minusie.

oznacz moderatorów