anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

bon podarunkowy allegro

oki641
#1 Nowicjusz#

Dzień Dobry, bardzo proszę o wyjaśnienie kiedy będzie mi zwrócona wartość bonu podarunkowego allegro w wysokości 50 pln którym zapłaciłam za zamówioną bluzkę. Po zwrocie towaru w dniu 09.12.2020 otrzymałam zwrot kwoty 31,99 którą dopłaciłam za bluzkę blikiem a do tej pory nie mam zwróconego bonu ani pieniędzy za bon. Bardzo prosze o sprawdzenie i odpowiedź kiedy ten zwrot będzie zrealizowany i w jakiej formie. Dziękuję i pozdrawiam

Otrzymałam odpowiedź od sprzedawcy :

roneberg 16 grudnia 2020 10:18

Dzień dobry,
my jako sprzedawca w takich sytuacjach zwracając środki przelewamy określoną część do Państwa a określoną do Allegro. W przypadku kiedy allegro nie zwróciło Państwu bonu, należy kontaktować się bezpośrednio z nimi.

Proszę o wezwanie pracowania allegro w dyskusji lub napisanie odrębnej wiadomości.

Z wyrazami szacunku,
Roneberg
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@oki641 wystarczy zerknąć w regulamin 🙂

  1. W przypadku skorzystania przez Użytkownika z uprawnienia do zwrotu (odstąpienia od umowy) Towarów nabytych w Serwisie, opłaconych Kartą Podarunkową, kwota stanowiąca równowartość zwróconego Towaru zostanie zwrócona Użytkownikowi. Jeżeli Użytkownik nie otrzyma zwrotu w postaci nowej Karty Podarunkowej o wartości pierwotnej, każdorazowo powinien skontaktować się z Wydawcą na adres karty@allegro.pl.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@oki641 Żeby został zwrócony musisz tu napisać albo poprosić na czacie:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów