anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak 30 monet za zakup za min.400zł w aplikacji

PiotrekIno1921
#7 Wielbiciel#

Witam. Wczoraj zakupiłem przedmiot na allegro w aplikacji Allegro za ponad 400zł. Dotąd nie mam 30 monet z promocji za zakup. Płaciłem przez Allegro Finanse. Kupiłem od sprzedającego z Allegro Lokalnie. W regulaminie promocji było napisane, że za każdą płatność powyżej 400zł należą się monety (oprócz wyjątków wymienionych w regulaminie). Nie było w wyjątkach kupna przedmiotu z Allegro Lokalnie, więc powinienem monety otrzymać tak? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

kostas11
#21 Demiurg#

@PiotrekIno1921 

1. Kup i opłać w jednej płatności przedmioty za minimum 400 zł w aplikacji mobilnej allegro.
2. W ciągu 3 dni przejdź do zakładki Monety, gdzie kliknij w [odbierz].
3. Na Twoje konto wpadną promocyjne Monety!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

PiotrekIno1921
#7 Wielbiciel#

Czyli rozumiem, że otrzymam monety tak?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@PiotrekIno1921 nie otrzymasz tylko musisz odebrać o ile zakup był zgodny z regulaminem promocji musisz w ciągu 3 dni przejść do zakładki Monety, gdzie klikniesz w [odbierz].

________
Κώστας
oznacz moderatorów

PiotrekIno1921
#7 Wielbiciel#

Inaczej, możliwe jest że natychmiast nie są do odebrania tylko dopiero w ciągu 3 dni?? Zakup był zgodny z regulaminem.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@PiotrekIno1921 widać że słabo czytałeś regulamin https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-zgarnij-30-monet-przy-zakupach-od-400-w-aplikacji-m...

Chodzi o aplikację allegro a nie allegro lokalnie 😞  na lokalnie nie ma monet 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

PiotrekIno1921
#7 Wielbiciel#

Ale kupowałem wchodząc przez aplikację Allegro a nie Allegro Lokalnie( której i tak nie mam). A w aplikacji allegro są oferty też z allegro lokalnie.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ potrzebne wsparcie, z tymi waszymi regulaminami 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@PiotrekIno1921 a przypadkiem przejście na lokalnie nie zostałeś przełączony a przeglądarkę?

oznacz moderatorów

PiotrekIno1921
#7 Wielbiciel#

Kupowałem przedmiot w aplikacji Allegro przez kup teraz więc warunki regulaminu spełniłem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@PiotrekIno1921 Jeżeli spełniłeś wystarczy zapytać tu dlaczego ich nie masz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów

Jakub13579
#7 Wielbiciel#

Witam, wczoraj była promocja 30 monet za zakup powyżej 400 zł. Czy ktoś oprócz mnie tez nie otrzymał bonusu? O co chodzi?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Jakub13579 a jak było napisane w regulaminie? Czytałeś?

Podejrzewam że do 3 dni pojawia się na koncie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Takie bonusy w większości trzeba odebrać w ciągu 3 dni w zakładce:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/monety

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Jakub13579 

1. Kup i opłać w jednej płatności przedmioty za minimum 400 zł w aplikacji mobilnej allegro.
2. W ciągu 3 dni przejdź do zakładki Monety, gdzie kliknij w [odbierz].
3. Na Twoje konto wpadną promocyjne Monety!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Jakub13579
#7 Wielbiciel#

@kostas11 Chyba tu powstał problem. Zakupy zrobiłem przez aplikacje payback która otworzyła „przeglądarkowe” Allegro. 

oznacz moderatorów

PiotrekIno1921
#7 Wielbiciel#

Witam. Ja też nie otrzymałem. Tylko że kupowałem od sprzedawcy z allegro lokalnie. Ale w regulaminie nie było takiego wyłączenia więc powinny być.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@PiotrekIno1921 https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-zgarnij-30-monet-przy-zakupach-od-400-w-aplikacji-m...

  1. Aplikacja Mobilna Allegro – aplikacja mobilna Allegro, nie starsza niż Android 6.3.2, iOS 5.11.2 zainstalowaną na urządzeniach mobilnych użytkownika, umożliwiającą korzystanie z Allegro w ramach systemów operacyjnych IOS (na urządzeniach iPhone i iPad), Android (na urządzeniach smartfon i tablet), systemów Android (na urządzeniach smartfon i tablet). Więcej o zasadach dostępu do aplikacji mobilnej dostępnych jest na stronie: dlakupujacych.allegro.pl/wygodne-zakupy/aplikacja-mobilna.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@PiotrekIno1921 @Jakub13579 pamiętajcie że 

  1. Programem nie są objęte Transakcje zawarte w następujących kategoriach:

    • Elektronika > Konsole i automaty > Microsoft Xbox 360 > Zdrapki
    • Elektronika > Komputery > Internet
    • Elektronika > Komputery > Kryptowaluty
    • Elektronika > Telefony i Akcesoria > Pre- paid
    • Kultura i rozrywka > Gry > Gry online (MMO)
    • Kultura i rozrywka > Kody i doładowania
    • Zdrowie > Leki bez recepty
    • Dziecko > Karmienie dziecka > Żywność dla dzieci > Mleka modyfikowane > początkowe
    • Nieruchomości
    • Motoryzacja > Inne pojazdy i łodzie
    • Motoryzacja > Maszyny
    • Motoryzacja > Motocykle i quady
    • Motoryzacja > Przyczepy, naczepy
    • Motoryzacja > Samochody
    • Firma i usługi > Usługi
    • Firma i usługi > Żywe zwierzęta
________
Κώστας
oznacz moderatorów

PiotrekIno1921
#7 Wielbiciel#

Kupowałem telefon więc nie ma tego w wyłączeniach.

oznacz moderatorów