anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak częściowej zwroty za zakup na allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
PeterkoV
#8 Zapaleniec#

Witam, mam problem, zakupiłem przez allegro lampki do wina (6 sztuk) opłaciłem zakup kartą. Otrzymałem je ale jeden był zbity i sprzedający zobowiązał się zwrócić mi pieniadze za ta jedna lampke. Minęło już kilka dni a ja pieniędzy na koncie allegro ani na karcie którą płaciłem nie mam. Sprzedający zapewnia że zrobił zwrot przez allegro. Co moge zrobić? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mwmonety
#21 Demiurg#

Sprawdź w swojej zakładce allegro finanse jak zwrócił mogą tam czekać.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@PeterkoV Taki zwrot trwa około 3 dni robocze. Jeśli sprzedawca oddał pieniądze, powinieneś otrzymać powiadomienie e-mail od Allegro. Jeśli nie otrzymałeś, wyślij sprzedawcy ponaglenie przez ten formularz; https://allegro.pl/dyskusje/nowa 

Wcześniej sprawdź, czy nie masz pieniędzy tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

oznacz moderatorów
PeterkoV
#8 Zapaleniec#

Niestety nie dostałem zwrotu 😞 a czy możliwe że jeżeli zakup kosztował np jakas kwote a sprzedawca wrócił tylko 1/6 tej kwoty to dlatego nie dostałem nic? Bo moze tylko gdyby był zwrot taki ile ja zapłaciłem by przeszło? No nie mam pojęcia czemu na koncie allegro tego nie ma a on mnie zapewnia że zwrot zrobil (ja w allegro finanse u siebie nic nie mam a to powinno byc natychmiast i wtedy zlecam wypłate srodkow i wiadomo wtedy to trwa zanim srodki trafia na moje konto w banku ale jak to mozliwe ze on zwrocil a ja na swoim koncie allegro mam zero? Moze dlatego ze ja nie anulowalem zakupu i zwrot wtedy nie jest mozliwy? Brak pomyslow juz totalnie

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie przejmuj się tym, to nie Ty masz wymyślać sposób na zwrot wpłaty. Wyjaśnij to ze sprzedawcą w Dyskusji, pomoże Ci tam Allegro. 

oznacz moderatorów
GREGOGK
#10 Popularyzator#

@PeterkoV 

Jeśli sprzedający zwrócił ci pieniądze przez allegro to niech wyśle ci potwierdzenie zwrotu środków wygenerowane z allegro. Pamiętaj, że zwrot może trwać do 3 dni roboczych.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@PeterkoV Każdą kwotę może ci zwrócić. Zapewne tego nie zrobił, dostałabyś od Allegro maila.

oznacz moderatorów
PeterkoV
#8 Zapaleniec#

Otrzymałem zwrot ostatecznie na karte, temat uważam za zamknięty.

oznacz moderatorów