anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak informacji o przesyłce

stillonzo
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

ostatnio zakupiłem na allegro produkt, który został wysłany przez sprzedawcę w dwóch oddzielnych paczkach o dwóch numerach DHL. O ile pierwsza paczka przyszła i można jej status znaleźć w bazie danych DHL, o tyle drugiej brak i nie ma żadnej informacji. Co mogę w takiej sytuacji zrobić?

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

stillonzo  zapytaj o to sprzedawcę , najlepiej w dyskusji .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@stillonzo Domagaj się od sprzedawcy dostawy kompletnego zamówienia, jeśli będzie stwarzał problem, otwórz Dyskusję i poproś o pomoc Allegro. Nie musisz szukać po numerach i robić dochodzeń, sprzedawca ma obowiązek dostarczyć Ci towar w umówionym czasie. https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Pewnie była główna paczki i podpaczka. Możesz też dopytać kuriera może gdzieś została w samochodzie albo została w oddziale

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@stillonzo poczekaj do poniedziałku, często mam tak że z kompletu przychodzi część a resztę dowożą na drugi dzień ( brak miejsca na aucie, zostaje na sortowni, lub nie weszła na naczepę jak wyjeżdżała z centrali ) Jak nie dojdzie napisz sprzedawcy co by wyjaśnił sprawę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

stillonzo
#1 Nowicjusz#

Właśnie wiem, że jeszcze jest czas na realizacje zamówienia, jednakże martwi mnie fakt, że oficjalnie zostały wysłane 2 paczki, a jednak na temat jednej z nich nie można uzyskać żadnej informacji.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@stillonzo bo pewnie poszło na jednym liście przewozowym 2/2 i będzie paczka 1/2 i 2/2 poczekaj po co się stresować i dopisywać jakieś teorie spiskowe 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@stillonzo Nie szukaj żadnych informacji, jeśli nie dostaniesz całego zamówienia w określonym czasie, otwórz Dyskusję - wtedy nagle wszystko się znajdzie lub otrzymasz zwrot wpłaty.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

faktycznie, po otworzeniu dyskusji sprzedawca sam wsiądzie w auto i dostarczy paczkę na drugi koniec Polski.

A tak na poważnie, nie wiemy nawet czy kupujący przekazał informację sprzedawcy, że jedna z paczek jeszcze do niego nie dotarła i jaką odpowiedź uzyskał w tym temacie ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów