anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak informacji o zakupie przedmiotu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:40984013
#7 Wielbiciel#

Cześć

Godzinę temu kupiłam przedmiot od sprzedającego natomiast nie mam żadnej informacji ani na e maila ani ba allegro w zakładce moje zakupy. Jedyny dowód na mój zakup to SMS od banku z kodem potwierdzającym moja zgodę na przelew. Co w takiej sytuacji? Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

Kupiłaś na Allegro, czy na Allegro Lokalnie? Płaciłaś przez Allegro Finanse? Jeśli na Lokalnie i było to zwykłe ogłoszenie bez Kup teraz, to nie otrzymasz od Allegro żadnego potwierdzenia.

oznacz moderatorów
Client:40984013
#7 Wielbiciel#

Kupiłam na normalnej aukcji i płaciła przez allegro finanse.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

W takim razie w zakładce Kupione musisz mieć ten przedmiot, a stosowne powiadomienia mailem także powinnaś otrzymać. Czasem przychodzą z opóźnieniem.

oznacz moderatorów
Client:40984013
#7 Wielbiciel#

Problem właśnie polega na tym, że nie mam żadnej informacji ani w zakładce moje zakupy ani wiadomości droga meilowa. Tylko potwierdzenie przelewu.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Wobec tego nie pomogę, nie mam wglądu w Twoje konto Allegro. Wygląda na to, że coś pomyliłaś. Po płatności przez Allegro Finanse zakup powinien być w Kupionych, a status wpłaty Rozpoczęta lub Zakończone, ewentualnie Anulowana. Może kupiłaś z innego konta, a sprawdzasz teraz na innym?

oznacz moderatorów