anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak kodu do odbioru przesyłki

Polniaczek1
#7 Wielbiciel#

Witam, nie otrzymałem kodu odbioru przesyłki wysłanej do paczkomatu allegro. 
poniżej przesyłka 

oo1ak83xso+32e1e57a5@allegromail.pl

 

w śledzeniu przesyłki tylko informacja o awizo a przesyłka jest wysłana do paczkomatu allegro .

 

jak to mogę rozwiązać ??

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@Polniaczek1 Zgłoś reklamację sprzedawcy. To on zgodne z przepisami odpowiada za przesyłkę do czasu, aż ją otrzymasz. Odpowiada także za nieprawidłowości leżące po stronie przewoźnika. Zobacz, czy nie masz kodu w SMS i w mailu. Jeżeli nie możesz odebrać paczki, wróci ona do sprzedającego, a Ty możesz się domagać ponownej, skutecznej dostawy bez żadnych dopłat lub zwrotu całej wpłaty. Sprzedający odpowiada względem Ciebie za przewoźnika przez siebie udostępnionego. 

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Polniaczek1 - Złóż też reklamację do Allegro. Za przesyłkę odpowiada jej nadawca. Generalnie to sprzedawcę utożsamia się z nadawcą. W tym przypadku jest inaczej. Wg regulaminu Allegro - to Allegro jest nadawcą przesyłki. W świetle prawa - to nadawca przesyłki za nią odpowiada. Paczkomat Allegro - to ich "oczko w głowie" i myślę, że będą starać się zrobić wszystko, żeby tą sprawę rozwiązać na Twoją korzyść.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Polniaczek1, kod odbioru będzie dla Ciebie dostępny, gdy status Twojego zamówienia zmieni się w systemie na "oczekuje na odbiór". Natomiast awizo jest sygnałem o problemach z dostarczeniem paczki do automatu paczkowego. Próbuję dowiedzieć się czegoś więcej w tej sprawie. Proszę Cię o cierpliwość.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów