anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak kolumny z podkategoriami i opcjami do sortowania w Firefox

artaxer
#8 Zapaleniec#

Witam, jak w temacie po aktualizacji brak mam kolumny z podkategoriami i opcjami do sortowania w Firefox

(w apce mobilnej i Edge kolumna jest widoczna). Skasowałem wszystkie ciasteczka w przeglądarce i historię przeglądania, jedna w Firefox nadal nie ma kolumny po lewej stronie z opcjami wyszukiwania.

Dlaczego zniknęła? Co mam ustawić by ją przywrócić?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

A zobacz na górze, czy nie masz. Wiele osób zgłasza ten problem po ostatnich zmianach. Teraz już na starszych systemach i na starszych wersjach przeglądarek nie da się kupować na Allegro, a jeszcze kilka dni temu się dało.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@artaxer, czy mógłbyś załączyć tu zrzut ekranu, na którym widać brak kolumn, o których mówisz? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

artaxer
#8 Zapaleniec#

Capture.JPG

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

mam to samo

guzik zamknij widok pełnoekranowy

też nie działa

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@artaxer, sprawdziliśmy to z naszej strony i nie mogliśmy powtórzyć błędu, o którym mówisz. Na wszystkich przeglądarkach kategorie wyświetlały się prawidłowo.

Czy w związku z tym mogłabym Cię poprosić o sprawdzenie, czy sytuacja powtarza się na tej samej przeglądarce, tyle że w trybie incognito? Wiem, że już to robiłeś, ale mógłbyś również jeszcze raz wyczyścić pamięć podręczną i pliki cookies w przeglądarce? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

artaxer
#8 Zapaleniec#

Już jest ok

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@artaxer  @mr_oma  Faktycznie, już jest ok. U mnie też nie było wszystkich filtrów z boku wczoraj i przedwczoraj. Po kontakcie z Allegro odpisano mi, że nic się nie da z tym zrobić, że to wina mojego sprzętu i mojej przeglądarki. Widocznie wiele było zgłoszeń, bo okazało się, że jednak się dało naprawić.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@artaxer@xyz96 - cieszę się, że problem już nie występuje. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Snujesz jakieś teorie spiskowe, bo u mnie nie było takich problemów, na żadnej przeglądarce, również na Firefoksie. I co teraz?

@artaxer @RED Nie macie zainstalowanych w przeglądarce jakichś rozszerzeń wpływających na style CSS na stronie?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@artaxer 

potwierdzam

oznacz moderatorów