anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości anulacji - status opłacone

Kelesuf
#7 Wielbiciel#

Kupiłem przez kup teraz (16 sierpnia), kasa od razu poszła - blik.

Napisałem do sprzedawcy z prośbą o szybszą wysyłkę w związku z urlopem, zależało mi na tym żeby odebrać zamówienie najpóźniej jutro.

Informacji od sprzedawcy brak, status dalej jako opłacony. Chcę anulować zakup - wyskoczył mi zwrot.

Nie chciałem robić zwrotu tylko anulować zakup. Tym bardziej że mogę nie mieć teraz możliwości odebrania przesyłki.

Skoro nie będę mógł jej odebrać jak dokonam zwrotu ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Kelesuf a ile sprzedawca deklarował wysyłkę ???  

Napisz maila że rezygnujesz i ma nie wysyłać oraz oddać kasę bo wyjeżdżasz, nie rób zwrotu bo jak możesz zwrócić coś czego nie dostałeś ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kelesuf
#7 Wielbiciel#

Wysyłka miała być kurierem - InPost. Przy ofercie był tylko przewidywany czas dostawy, nie było informacji np: wysyłka 24h.

Dlatego napisałem na wszelki wypadek, że od soboty jestem na urlopie i nie będę miał jak odebrać paczki.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kelesuf Zawsze jest napisane w ofercie, dostawa czas kiedy będzie u Ciebie, ten przewidywany czas dostawy jest obliczany przez system Allegro i często wprowadza w błąd. Możesz zrobić zwrot, regulamin Allegro dopuszcza taki sposób jak sprzedający nie wysłał to środki powinny być w ciągu 2dni a jak wysłał to nie odbierzesz a zwrot ze Smartem jest darmowy i środki wrócą max w 14dni.

oznacz moderatorów

Kelesuf
#7 Wielbiciel#

Zrobiłem zwrot i napisałem do sprzedawcy żeby nie wysyłał, jakby kasa wróciła w ciągu dwóch dni byłoby super.

oznacz moderatorów