anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości rozłączania ofert, nieużywalna wyszukiwarka ofert

bodziobodzio4738
#9 Pomysłodawca#

Witam, wątków jest wiele na temat testowania od wielu miesięcy absolutnie nieużywalnej wyszukiwarki ofert obecnie to już na siłę usuwając użytkownikom przycisk rozłączania ofert, sam aby coś znaleźć muszę się wylogować i żeby coś kupić ponownie się loguję. Normalnie bym usunął konto i założył nowe (tak, tak bardzo jest to nieużywalna wyszukiwarka dla mnie) ale dosłownie kilka dni wcześniej przed "zostaniem wybrańcem" wykupiłem SMART na rok na tym koncie 😕 Jest możliwość przeniesienia subskrypcji na nowe konto gdzie nie ma tej durnej blokady wyszukiwania? Ewentualnie czy wiadomo ile trwa taki test wytrzymałościowy danego użytkownika? Zwyczajnie denerwuje mnie ciągłe wylogowywanie się z konta żeby coś znaleźć i ponowne logowanie aby coś kupić czy dodać do obserwowanych, koszyka etc.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bodziobodzio4738 Nie ma możliwości przeniesienia subskrypcji Smart na inne konto. Przykro mi, że nie odpowiada Ci testowy widok przeglądarki — na bieżąco zbieramy takie głosy i przekazujemy do odpowiedniego zespołu, który zajmuje się testem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów