anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wystawienia oceny produktu.

elektronic-27
#9 Pomysłodawca#

Pytanie do Allegro. Dlaczego system z uporem maniaka twierdzi że chcę ocenić sprzedawcę/transakcję skoro oceniam produkt i chcę zamieścić dokładnie taki komentarz???

ocena.jpg

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

br.
#21 Demiurg#

Nie widzę  fotki ale  domyślam się  jakiejś niezgodności z opisem sprzedającego.

Ja też  tak miałem, nie  chciałem  ujmować  gwiazdek sprzedawcy więc  w ocenie transakcji nic nie  wspomniałem, natomiast  w opisie  oceny produktu napisałem  że  obudowa jest  plastikowa a nie aluminiowa. Przeszło jak usunąłem wyrazy  "opis  sprzedającego"

Bo sprzedawca  zamiesił zdjęcia  i opis  sprzed  wielu lat, ale  funkcjonalnie  to nie miało znaczenia.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli chcesz ocenić sprzedawcę i produkt sprzedawany, za który odpowiada sprzedawca, klikasz w zakładce Kupione "Oceń sprzedawcę". Jeśli chcesz ocenić sam produkt, klikasz "Oceń produkt". Ocena produktów ma niewielki sens, ponieważ prezentowanych jest tylko kilka ocen i zazwyczaj są to tylko oceny pochlebne - dokładnie nie wiadomo, na jakich zasadach te oceny się pojawiają, natomiast oceny sprzedawcy i sprzedawanego przez niego produktu nie są w żaden sposób dobierane, tylko zawsze są to wszystkie oceny wystawione na przestrzeni roku. W niektórych przypadkach ocena samego produktu nie jest możliwa. Zależy to od ustawień w ofertach sprzedawcy i od samego produktu.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@elektronic-27 sugeruję nie używać w ocenie produktu słowa - sprzedawca.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów