anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości zwrotu pieniędzy przez allegro w przypadku oszustwa

Client:35132956
#2 Obserwator#

Witam, mój problem polega na tym iż, zakupiłem Spotify premium na 365 dni, po czym po 3 miesiącach to premium znikło i nie można dobić się żadnym sposobem do sprzedającego. Najgorsze jest to że, nie tylko mi coś takiego się przydarzyło ale również wielu innym klientom. Nie można zgłosić tej sprawy do systemu ochrony klientów ponieważ sprzedaż została niby "zamknięta". Co zrobić by odzyskać pieniądze oraz zastopować oszusta który nadal będzie wyłudzać pieniądze od następnych naiwnych ludzi?

link do oferty: https://allegro.pl/oferta/spotify-premium-365-dni-indywidualne-8811817361?item=8811817361

numer oferty: 8811817361

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

O rekompensatę z POK można wystąpić do 180 dni od zakupu. Co to znaczy "sprzedaż została zamknięta"? To nie jest powód do odmowy wypłaty rekompensaty. Jeśli nie możesz wypełnić wniosku, poproś o pomoc tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6464910c-6c94-4a98-8205-c92e3ce82158&subjectId=460985e0-b... Na pewno istnieje sposób. 

oznacz moderatorów

Client:35132956
#2 Obserwator#

napisałem, zobaczymy co odpowiedzą.

 

oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

@_HolaOla_ Pasuje aby się tym cwaniakiem zajęło allegro

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:35132956 Nie możesz złożyć wniosku do Programu Ochrony Kupujących, ponieważ na koncie, z którego tutaj piszesz nie ma takiej transakcji. Prawdopodobnie dokonałeś zakupu z innego konta, jako niezarejestrowany użytkowników lub poza Allegro. 

@PawHaft Dziękuję za zwrócenie uwagi, to konto jest już u nas zablokowane. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:35132956
#2 Obserwator#

Tak, moj blad. Bylem zalogowany na złym koncie, dziękuję za zwrócenie uwagi. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:35132956 Czy możemy Ci jeszcze jakoś pomóc? Udało Ci się wypełnić wniosek do POK z właściwego konta?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:35132956 Hm, i serio nie włączyła Ci się czerwona lampka z tyłu głowy z powodu tego, że taki pakiet kosztuje normalnie ok. 240 zł rocznie, a na allegro kupiłeś go za raptem 14,85 zł? Więc chyba sam jesteś sobie winien.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów