anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak monet za zakupy kartą, co powinnam zrobić?

carolingaw
#9 Pomysłodawca#

Obecnie trwa promocja z monetami, że za zakupy zapłacone kartą można dostać monety. Zrobiłam już dwa razy zakupy: 1 listopada i 3 listopada powyżej 40 zł i zapłaciłam kartą, której nigdy nie używałam na allegro, niczego nie anulowałam, nie mam firmy i mimo upływu 3 dni nie mam żadnych monet do odebrania, a cały czas pokazują, że jest jeszcze wiele monet do rozdania. Na pewno nie przekroczyłam żadnego limitu, bo rzadko robię tu zakupy.

Dlaczego nie mogę dostać monet?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@carolingaw Zawsze w tych "promocjach" jest jakiś myk, zapytaj więc Allegro skoro wszystko zrobiłaś zgodnie z regulaminem promocji, rozmowa albo czat(jutro od rana):https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów

carolingaw
#9 Pomysłodawca#

Czytałam regulamin i dlatego mam z tym problem. Jutro do nich napiszę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@carolingaw Nie czytałem, ale np. jest tak  że nie wolno, przez telefon, innym razem, tylko przez telefon, więc zapytaj.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

CO?  😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@carolingaw a do punktu 14 doczytał 😄 będą po 16 listopada 😉

Monety zostaną przyznane na Konto Użytkownika w ciągu 3 dni roboczych od ostatniego dnia każdego z etapów Promocji:

a. I etap :16.10-16.11

b. II etap: 17.11-20.12

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@carolingaw w regulaminie wszystko jest wystarczy poczytać długi nie jest 😄

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-plac-karta-i-zgarnij-ekstra-monety-Bvgy4emE5s9

Monety zostaną przyznane na Konto Użytkownika w ciągu 3 dni roboczych od ostatniego dnia każdego z etapów Promocji:

a. I etap :16.10-16.11

b. II etap: 17.11-20.12

________
Κώστας
oznacz moderatorów

carolingaw
#9 Pomysłodawca#

Czytałam, ale późno wieczorem, więc tak na szybko i przegapiłam jedno zdanie.

oznacz moderatorów