anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji kontaktu - czat / telefon

Client:79267309
#7 Wielbiciel#

Próbuję od dwóch dni skontaktować się bezpośrednio z Allegro. Niestety opcja zamówienia rozmowy telefonicznej i czatu jest nieaktywna.

Czy usunęliście w ogóle opcję kontaktu telefonicznego czy brak takiej opcji kontaktu ma charakter tymczasowy?

Na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy nie odpowiadacie od piątku. 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:79267309 z tego, co się orientuje telefony i czaty działają normalnie - widocznie wszystkie kolejki były w tym momencie zajęte. Napisz mi tu numer zgłoszenia, sprawdzę co z Twoim zapytaniem.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Client:79267309
#7 Wielbiciel#

Klaudia, ponieważ zgłoszenie dotyczy naruszenia Regulaminu, wolałabym nie rozmawiać o tym na forum publicznym. Dlatego próbuję skontaktować się z Wami bezpośrednio. Ani czat ani telefon nie jest dostępny przynajmniej od piątku.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:79267309 poprosiłam Cię tylko o numer sprawy z formularza kontaktowego 😉 to nie jest wiadomość tajna i nikt z użytkowników niczego z nią nie zrobi. Skontaktuj się z nami przez formularz jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Client:79267309
#7 Wielbiciel#

Klaudia, przepraszam za późną odpowiedź - numery referencyjne zgłoszeń to:

ref:_00D24aE05._5001o4P5NBa:ref

i drugie:

ref:_00D24aE05._5001o4P5N83:ref

Aukcje dalej są aktywne na platformie i w dalszym ciągu nie dostałam żadnej odpowiedzi od Allegro.

oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Wiem, że ogrom po czasie, bo to zeszły rok, ale ogólnie na obecną chwilę często zdarza mi się kontaktować poprzez CZAT z Allegro. I owszem, czasem jest niedostępny, ale najczęściej trwa to zaledwie nie więcej jak do 20 sekund i potem się odblokowuje. Także kontakt jest na bieżąco dostępny. Gorzej w godzinach wieczornych, np 23 jak teraz, to akurat jest niedostępny bo pewnie pracownicy nie pracują o tej porze, nie wiem.. Ale formularz kontaktowy jest w razie czego. Allegro odpisuje w różnych odstępach czasu. Uzależnione jest to zapewne od samego doradcy Allegro, supportu czy innych tam osób, jak i wolnego "łącza" do kontaktu - trzeba czekać w kolejce, albo problem jest bardziej złożony i najpierw weryfikują co się da.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Shadow_Angel, dzięki za Twoją wiadomość. 🙂 Od siebie dodam, że gdybyś spotkał się z jakimś problemem w obrębie Allegro, również jesteśmy tu, aby Ci pomóc - jeśli tylko mamy taką możliwość. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów