anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak potwierdzenia zapłaty mailem od Allegro Finanse

Monecjusz
#9 Pomysłodawca#

Cześć

Dokonałem zapłaty bezpośrednio po zakupie, na karcie kupione widnieje informacja że płatność dokonana, jednak nie otrzymałem potwierdzenia mailowego od Allegro Finanse. Pytanie czy sprzedający w takim razie otrzymał potwierdzenie wpłaty przeze mnie od Allegro? 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Na karcie powinno być Rozpoczęta albo Zakończona. Jeśli płatność jest rozpoczęta, sprzedawca jej nie otrzymał, jeśli zakończona, to ją otrzymał. Nie ma czegoś takiego jak "dokonana". Po zakończeniu płatności otrzymujesz stosowne powiadomienie mailowe.

oznacz moderatorów

Monecjusz
#9 Pomysłodawca#

Płatność jest zakończona, niestety maila z potwierdzeniem nie otrzymałem. I to pierwszy raz mi się tak zdarzyło, dlatego moje zapytanie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Monecjusz Sprawdź proszę czy wiadomość nie wpadła do folderu spam, powiadomienia lub inne.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Monecjusz
#9 Pomysłodawca#

Niestety, nie było w spamie.

I teraz tez nie otrzymałem z Allegro Finanse podsumowania ile mam do zapłacenia za miesiąc kwiecień za wszystkie opłaty (prowizje i wystawienia).

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Monecjusz Czy normalnie otrzymujesz inne wiadomości od Allegro, czy tylko z potwiedzeniami płatności jest problem? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów