anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak rat 0%

Sekatorex
#7 Wielbiciel#

Witam został mi anulowany wniosek płatności na raty z powodu braku dostępnego towaru, zamieniłem towar i teraz nie mam mozliwosci rat 0% . czy raty wroca na konto? 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Raty )% nie wracają, to zakup przez bank zew. Musisz szukać takich ofert, jest ich mało. Limit masz w Allegro Pay.

oznacz moderatorów

Sekatorex
#7 Wielbiciel#

to byly rozne przedmioty dodane do koszyka. i mialem opcje rat 0 % ale zakup został anulowany i niestety te raty znikli .. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I nie wrócą, musisz szukać od nowa.

oznacz moderatorów

Sekatorex
#7 Wielbiciel#

no to zrobilem nowy koszyk z tymi samymi praktycznie rzeczami, i juz nie pokazuje mi sie mozliwość zaplaty 0 % tylko raty normalne.. czyli lipa teraz i musze czekać czy co 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bo musisz szukać tylko takich ofert co mają takie raty 0%, skoro Ci anulowali tzn. że nie było towaru z tymi ratami.https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/jak-kupowac-na-raty-rKxBgYZnDIX

oznacz moderatorów

Sekatorex
#7 Wielbiciel#

anulowali dlatego ze sprzedawca zakonczyl sprzedaz jednego z towarów, po prostu sie spoznilem.... to sa towary po 200-600 zl i ogolna cena koszyka wynosi 1600 zl i

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I przy każdej ofercie są raty ZERO?  dodawaj po kolei do koszyka!

oznacz moderatorów

Sekatorex
#7 Wielbiciel#

nie.przy zadnej ofercie nie ma rat 0, raty zero pojawily podczas klikniecia w "przejdz do wniosku" 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Muszą być przy ofercie, poczytaj >masz link.

oznacz moderatorów

Sekatorex
#7 Wielbiciel#

No to dziwne, ze przy kazdej częsci nie bylo rat zero // tylko dopiero po przejsciu do wniosku pojawiła sie taka mozliwość z ktorej chciałem skorzystać. 

oznacz moderatorów

Sekatorex
#7 Wielbiciel#

raty.png w tym miejscu byly 3 opcje rat zero

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Obrazka nie widzimy.

oznacz moderatorów

Sekatorex
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów