anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak towaru oraz kontaktu ze sprzedawcą

Client:92768839
#7 Wielbiciel#

Hej. No więc mam takie pytanie. Zakupiłem dzisiaj na allegro konto steam z grą Beam.ng drive poprzez blik. Sprzedający otrzymał pieniądze i miał wysłać mi produkt (czyli najpewniej dane do zalogowania na konto) drogą elektroniczną (jak pokazuje allegro, emailem) Dostawa miała być natychmiastowa. Płatności dokonałem Dziś o godzinie 10:40 no i dalej nie dostałem żadnej informacji od sprzedawcy. Ma też wyłączony telefon. W ofercie jest napisane, że przewidywany czas dostawy wypada dzisiaj a sprzedawca zobowiązał się do wysłania produktu natychmiast. Produkt kupiłem bez konta allegro (co było błędem) piszę to zapytanie z konta założonego przez google (nie kupiłem tego produktu przez to konto na którym teraz to piszę) 

No i mam takie pytania

1. Czy jeżeli przewidywany czas dostawy jest natychmiast to czy sprzedawca musi go w tym czasie wysłać?

2. Co mam teraz zrobić?

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:92768839 No może nie dotrzeć wcale.

oznacz moderatorów

Client:92768839
#7 Wielbiciel#

A mogę coś z tym zrobić?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No zgłosić na Policję, jak kupiłeś bez logowania.

oznacz moderatorów

Client:92768839
#7 Wielbiciel#

No nie wiem czy warto dla 20 złotych ale i tak Dziękuję

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No, No, No 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:92768839
#7 Wielbiciel#

EDIT Widziałem opinie sprzedającego. Kilka osób miało ten sam problem. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:92768839 Napisz do Allegro - sprzedawca otrzyma odpowiedni komunikat i wezwanie do wywiązania się z umowy.

oznacz moderatorów

Client:92768839
#7 Wielbiciel#

Napisałem już do allegro w tej sprawie, czekam na odpowiedź.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:92768839 Lepiej czytać przed niż po.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

A co czytać? 🙂

oznacz moderatorów

artur198613
#11 Animator#

Bez przesady, minęło dopiero 5 godzin od zakupu, a wy już każecie na policję iść. Daj sprzedawcy przynajmniej 24 godziny.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ja nie każę iść na policję, to lew taki mądry 🙂

oznacz moderatorów

Client:92768839
#7 Wielbiciel#

No okej, ale wyraźnie jest napisane, że zobowiązał się do tego aby wysłać produkt natychmiast po dokonaniu płatności.

oznacz moderatorów

artur198613
#11 Animator#

Ale zrozum, że nikt nie siedzi 24 h przy komputerze, czekając tylko na jakąś sprzedaż. Może jest w pracy, pojechał po zakupy, .... wróci to wyśle. Trochę zrozumienia. Natychmiast nie oznacza w ciągu 5 sekund, ale tego samego dnia.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:92768839 Takie zakupy są zawsze owiane złą reputacją. Oczywiście że minęło mało czasu i może pisać do Allegro. Mala kwota, widać że sprzedający na tym bazuje.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:92768839 "2. Co mam teraz zrobić?" - przestać być naiwnym i nie kupować (zapewne lewych) kont steam, bo nie dość że jest to niezgodne z regulaminem steam (który takie konta może bez uprzedzenia zablokować i zapewne to zrobi), to jeszcze wspierasz kanciarzy nimi handlujących.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:92768839
#7 Wielbiciel#

EDIT Kupujący Przesłał mi produkt. Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrowienia.

oznacz moderatorów