anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak towaru w produktach kupionych, a dokonana zapłata

lidia_blaszek
#1 Nowicjusz#

Witam, 

wczoraj tj, 28.09 zakupiłam podręcznik Project 4 na stronie Allegro, przekierowało mnie na strone banku i zapłaciłam 30.40 PLN . Niestety w towarach zakupionych nie widzę mojego zakupu. w przelewie mam tytuł; XX1851122610XX ALLEGRO 76BC2A22-00D ALLEGRO.PL

Prosze o informacje dlaczego nie widze zakupionego towaru w towarach kupionych ?

Pozdrawiam 

 

 

 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

xyz96
#21 Demiurg#

Kliknij sobie Kupione na tej stronie; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lidia_blaszek Dokonałaś zakupu na Allegro Lokalnie, a prawidłowy link do zakładki kupionych tam przedmiotów wskazał Ci już @LEW433.

@xyz96 Wkleiłeś tutaj błędny link, który prowadzi do zakładki "Moja lokalna sprzedaż", a nie "Moje lokalne zakupy". 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Nie, to jest poprawny link do strony, na której mamy zakładkę Kupione, a w niej swoje zakupy. Zawsze wskazuję ten link i dzięki niemu wielu kupujących zakupy znalazło. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Zakładka, o której piszesz tam jest, ale link, który wstawiłeś nie prowadzi do niej bezpośrednio.

_HolaOla__0-1601363823239.png

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ależ ja o tym doskonale wiem. Mój link mimo to pomaga i nie ma co zwracać uwagi na takie szczegóły 🙂 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić w tej kwestii. Link, który wkleiłeś będzie pomagał kupującym, jeśli będzie prawidłowy. W tej chwili wprowadza w błąd, ponieważ kieruje do zakładki z aktywnymi ofertami sprzedaży. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ja też się nie zgadzam z tym, że ten link nie prowadzi do strony z zakładką Kupione, w której znajdziemy swoje zakupy. Wielu kupującym ten link pomógł. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

O jeżu kolczasty, znowu to samo, identycznie jak w poprzednim wątku🙄

Tym razem @_HolaOla_ podjęła się próby skruszenia tej niezwykle wytrzymałej mieszanki betonowej i też dziewczyna poległa😐
Niektórych osób to chyba nic nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne😁
Ola, może zawołaj @msniezek na pomoc, bo tylko jego słowa główny dżemiurg jako tako respektuje😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Że taki post i tej osoby się tu pojawi, było dla mnie pewne od rana 🙂

msniezek już się wypowiedział na ten temat kilka tygodni temu, przy okazji pewnego bana 🙂 Nie podoba mu się, gdy ktoś mi nieustanie zwraca uwagę ze względu na ten link. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Mówisz, że już od samego rana miałaś taki plan. No to muszę przyznać, że produktywnie spędzasz czas😏

PS Tym razem na wklejanie błędnych linków i wprowadzanie w błąd uwagę zwróciła ci sama moderatorka - ona też ma ma dostać bana i reprymendę od Maćka za to, że śmiała ci ją zwrócić?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Guzik mnie interesuje czyjaś opinia na temat mojego spędzania czasu. Niech każdy pilnuje swojej d....   Zaraz będzie kolejna forumowa awantura, prowokator działa. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Masz rację - ty i twój giermek działacie prowokacyjnie na innych.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere Nic nie zrobią jej, moderator jest "jej".

oznacz moderatorów