anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak towaru, zwrot pieniędzy mnie nie satysfakcjonuje

megaszef
#1 Nowicjusz#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_

Kupiłem zapłaciłem, sprzedawca nie ma przedmiotu, że względu na fakt iż był to jedyny przedmiot na allegro tego typu nie mogłem kupić gdzieś indziej, przedmiot z dnia na dzień drożeje dlatego to na nim mi zależy a nie na pieniądzach, jak to ugryźć? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

maxr01
#17 Koryfeusz#

Ugryź to "normalnie" . Pewnie sprzedawca nie "nadążył" za podwyżką cen.  To teraz jest normalne. Rządy (nie pisię czyje) doprowadzają do takich sytuacji - z dnia na dzień dochodzi do podwyżki o 50%. Teraz pytanie : Czy chcesz, żeby sprzedawca nic na tym nie zarobił? Po prostu sprzedawca nie ma już przedmiotu w tej cenie. Trzeba anulować zamówienie i po sprawie...

Zawsze możesz kupić u kogoś innego.

Piszesz: "przedmiot z dnia na dzień drożeje dlatego to na nim mi zależy a nie na pieniądzach"  - sorry, ta wypowiedź jest sprzeczna "sama w sobie".

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@megaszef Allegro to nie zabawa, Ciebie nie interesują problemy sprzedawcy z "nadążaniem". Została zawarta prawnie wiążąca umowa i możesz domagać się wydania towaru w cenie zakupu, nawet sądownie. Nie słuchaj bzdur @maxr01 , że to normalne, kiedy sprzedawca odmawia wydania rzeczy i podnosi cenę. Otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś o pomoc Allegro. Jeżeli Allegro Ci nie pomoże, zamknij po 14 dniach spór jako nierozwiązany i wystaw sprzedawcy negatywny komentarz. Wpłynie to ujemnie na jego jakość sprzedaży, może więc w przyszłości zacznie się wywiązywać z zawartych umów. 

oznacz moderatorów