anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak zakupionych towarów na Alegro w ciagu 2lat, 10 miesięcy i paru dni.

Client:102364069
#8 Zapaleniec#

Witam. Moje konto na Alegro posiadam już 2 lata 10 tygodni i pare dni. Otwierałam je przez Facebooka lub, Google. Pare dni temu wyskoczyło mi, że musze sie zalogowac , podać login i haslo. To też czasami robiłam z tym, że hasło bylo wpisane na stałe. No i super, weszłam na swoje konto a tam  - jest wszystko wyczyszczone 😱😵😡. Gdzie są towary, które przez te lata kupiłam????? To samo zrobiło sie w telefonie, na szczęscie po wyłączeniu telefonu i ponownym zalogowaniu, wszystko wróciło do normy. ( oprócz tego, że pokazuje raz 2lata 10 miesięcy i pare dni a potem 1,5 roku i cos tam 🙄🤔😤. Natomiast w laptopie pokazuje mi jak długo jestem już na Alegro, ale moich zakupionych do tej pory towarów brak. Co jest grane !!!!!!. Chce odzyskać moje zakupione towary, ponieważ nie mam jak zrobić reklamacji na masażer. Kolejny raz ten sam masażer  Sanitas Sem 44 - dwa kanały i cztery elektrody ), po kilku tygodniach użytkowania zaczął przerywac. Są dwa wejscia i styki przerywają działanie masażera. Jestem już po 10 operacji i potrzebuję tego masażera, WYMIANY NA SPRAWNY, DOBRZE DZIAŁAJĄCY, albo ostatecznie zwrotu pieniędzy. OSTATECZNIE... PROSZĘ TO NAPRAWIĆ, MUSZĘ ZROBIĆREKLAMACJĘ ...POZDRAWIAM.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

Client:102364069
#8 Zapaleniec#

Halo...Jesteś jeszcze????

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:102364069 Jeśli zamówiłaś rozmowę, to konsultant zadzwoni do Ciebie w pierwszym wolnym terminie 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:102364069 Być może łatwiej będzie Ci umówić kontakt telefoniczny i z pomocą konsultanta przez telefon dostać się do konta: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

oznacz moderatorów