anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak zakupionych towarów na Alegro w ciagu 2lat, 10 miesięcy i paru dni.

Client:102364069
#8 Zapaleniec#

Witam. Moje konto na Alegro posiadam już 2 lata 10 tygodni i pare dni. Otwierałam je przez Facebooka lub, Google. Pare dni temu wyskoczyło mi, że musze sie zalogowac , podać login i haslo. To też czasami robiłam z tym, że hasło bylo wpisane na stałe. No i super, weszłam na swoje konto a tam  - jest wszystko wyczyszczone 😱😵😡. Gdzie są towary, które przez te lata kupiłam????? To samo zrobiło sie w telefonie, na szczęscie po wyłączeniu telefonu i ponownym zalogowaniu, wszystko wróciło do normy. ( oprócz tego, że pokazuje raz 2lata 10 miesięcy i pare dni a potem 1,5 roku i cos tam 🙄🤔😤. Natomiast w laptopie pokazuje mi jak długo jestem już na Alegro, ale moich zakupionych do tej pory towarów brak. Co jest grane !!!!!!. Chce odzyskać moje zakupione towary, ponieważ nie mam jak zrobić reklamacji na masażer. Kolejny raz ten sam masażer  Sanitas Sem 44 - dwa kanały i cztery elektrody ), po kilku tygodniach użytkowania zaczął przerywac. Są dwa wejscia i styki przerywają działanie masażera. Jestem już po 10 operacji i potrzebuję tego masażera, WYMIANY NA SPRAWNY, DOBRZE DZIAŁAJĄCY, albo ostatecznie zwrotu pieniędzy. OSTATECZNIE... PROSZĘ TO NAPRAWIĆ, MUSZĘ ZROBIĆREKLAMACJĘ ...POZDRAWIAM.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

LEW433
#21 Demiurg#

Zakupy są widoczne tylko do 2.5 roku na Allegro.

oznacz moderatorów

Client:102364069
#8 Zapaleniec#

Po pierwsze cały czas loguję się tak samo, zmienione jest tylko haslo a po drugie masażer był kupiony wczesniej niż te 2.5 roku. Co robić???

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:102364069 Nie logujesz się na to samo konto. Nawet teraz piszesz z konta o loginie Client:102364069, a zakupy robisz na Lakipoti1234

Jeśli zakup robiłaś dawniej niż 2.5 roku, to historię zakupów pobierzesz zgodnie z instrukcją: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dane-i-ustawienia-konta/rodo-jak-mozesz-pobrac-swoje-dane-os... 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ile urządzeń w domu tyle kont allegro 😎

oznacz moderatorów

Client:94674101
#8 Zapaleniec#

xd

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:102364069 Zaloguj się na prawidłowe konto (czyli to, z którego robiłaś zakupy). Jego login to Lakipoti1234

oznacz moderatorów

Client:102364069
#8 Zapaleniec#

Cały czas tak robię. nic z tego nie rozumiem. jestem artystką i dla mnie to jest czarna magia. Zawsze loguję się tak samo. Mam tylko jedno konto a skąd Ty wiesz jaki ja mam login???  Czy to nie sa  poufne informacje🤔

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:102364069 Jestem pracownikiem Allegro i staram Ci się pomóc. 

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Client:102364069 Ja jestem milusim szczurkiem, w razie artystycznego nieładu mogę zastąpić myszkę 🙂

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

Client:102364069
#8 Zapaleniec#

Po zalogowaniu sie na konto, zobaczyłam, że zostały wyczyszczone wszystkie dane na temat moich zakupionych produktów a musze zrobic reklamację.😒😟.  Czytalam jak się robi kopię, ale nic z tego nie rozumiem.. Pomóżcie mi odzyskac moje dane.  Pozdrawiam 🤗   

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Nadal jest Client:102364069 

A przy lokowaniu w polu login podajesz Lakipoti1234 

oznacz moderatorów

Client:102364069
#8 Zapaleniec#

To ja już nic nie rozumiem. Zalogowałam sie jako Poti.......Nie wiem co mam zrobić.😭

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wylogować się najpierw. jest tam inny mail - musi być inny.

oznacz moderatorów

Client:102364069
#8 Zapaleniec#

Dzieki za sugestie , ale ja mam tylko jeden login, jedno hasło i cały czas loguję się tak samo. Jeżeli loguję Lakipoti1234, to dlaczego jestem na koncie Klient???  nic z tego nie rozumiem. po drugie, jak chciałam Wam odpowiedzieć, to wyskoczyła informacja, że takie posty nie istnieją...Zgłupiec mozna, ja dostaję już **piiip**.....y !😠!!!! Nie wiem już co mam robić...Olcia,prosze o jeszcze jednego linka z kontaktem telefonicznym do Alegro.🤗

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:102364069
#8 Zapaleniec#

Dzięki wielkie, sprubuję. Zostan jeszcze chwilke w kontakcie ze mną, proszę🤗

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤗

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:102364069 W formularzu kliknij kolejno:

-> KUPUJE

-> w treści wiadomości napisz np. "problem z logowaniem"

-> wybierz sposób kontaktu (pomarańczowy przycisk niżej)

-> pojawi się okno z czatbotem Alliną, wybierz na dole "Nie, nadal potrzebuję pomocy"

-> Zamów rozmowę telefoniczną 

oznacz moderatorów

Client:102364069
#8 Zapaleniec#

Zamówiłam kontakt telefoniczny, ale tam nie było gdzie wpisać godziny kontaktu???

oznacz moderatorów