anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu środków z anulowanego zakupu

Client:42799408
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

poproszę o pomoc, ponieważ środki z anulowanego zamówienia nie dotarł do mnie, gdyż posiadam konto nie w PL banku. Posiada on inne zasady dokonywania wpłat.

Bardzo proszę o przekazanie środków sprzedawcy i wznowienie zamówienia z adnotacją, że potrzebuję faktury do zamówienia.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:42799408 to nie koncert życzeń 😄

Tak się nie da anulowanie to jest odstąpienie i zamówienia nie ma 😞 nie da się cofnąć, poczekaj na kasę i zamów ponownie zaznaczając faktura !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:42799408
#1 Nowicjusz#

 HaHa środki nigdy do mnie nie dotrą!!! Ciężko czytać ze zrozumieniem?

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Client:42799408 rozumiem, że ciężko jest wyjaśnić w/w sprawę bezpośrednio ze sprzedającym? 😮

Tak ciężko pomyśleć? 😮

Tego nie wiemy czy nie dotrą. Trzeba było myśleć o tym wcześniej; przed zakupem.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:42799408 dotrą jak masz konto zagraniczne lub brak możliwości zwrotu, to wpłyną na saldo i se sam wypłacisz lub operator skontaktuje się z Tobą i poprosi o podanie konta  🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@kostas11 i będzie ta słynna dwumiesięczna weryfikacja? 😉

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:104371448  a to już nie nasz problem 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:42799408 czyli jak rozimiem masz konto w innej walucie niż Złoty Polski . Jeśli sprzedawca środki zwrócił to dotarły one do Twojego banku , ALE ! z racji tego ,że dotarły one w złotówkach nie mogą być zaksięgowane bo  nalezy je przewalutować no i oczywiście uiścić odpowiednią związaną z tym opłatę . W wiadomości o zwrocie środków masz numer zwrotu , idź z nim do swojego banku i załatw sprawę .

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria mnie już zmęczyło wieczne zastanawianie sie co autor tematu miał na mysli albo o co dokladnie chodzi w danej sprawie. Szkoda czasu. Coraz czesciej ignoruje takie posty.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria a ja wywnioskowałem że anulował zamówienie, a Ty że anulowało płatność bo zrobiona z konta walutowego ?

Allegro powinno przy przekroczeniu powiedzmy 21 rangi wysyłać nam szklane kule 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Może Allegro powinno pozwalać zakładac konta ludziom od lat 21 albo tak jak to robią niektore banki (sprzedaż danego produktu) po wypelnieniu specjalnej ankiety (gdzie beda pytania z logicznego myslenia) 😉

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:104371448 @kostas11 ,,ponieważ środki z anulowanego zamówienia nie dotarł do mnie,, czyli środki z konta zapewne zeszły skoro autor wątku się upomina . Z konta walutowego da się zrobić przelew tylko jest pobierana opłata za przewalutowanie na Złotego o czym zlecający przelew jest informowany podczas jego wykonywania . Teraz przy zwrocie środków należy operację przewalutowania powtórzyć . Skąd wiem ? .. .a parę lat temu miałem zwrot , wówczas robiło się zwroty śródków głównie zwykłym przelewem  , ale był dostępny również zwtot jak obecnie przez AF . Towar wrócił , mam nr. konta klienta to zasiadam do banku i podczas przechodzenia do zatwierdzenia wyskakuje okno ,, przelew na konto walutowe będzie pobrana opłata zgodnie z cennikiem banku odbiorcy przelewu , ,czy.. coś w ten deseń ... dawno i nie bardzo pamiętam. Nie!  mówię , nie wiem ile więc robię przelew przez AF .. .poszło spoko , ALE ! gdzieś po miesiącu klientka mi się upomina o kasę .. mam wszystko black/white to piszę do allegro , odpiwiedź otrzymałek szybko i na temat , zwrot na konto walutowe sprawa z klientką została rozwiazana , czyli zapewne otrzymała wiadomość co ma zrobić ... 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@kostas11 trza allegro poprosić o więcej rang np poziom 22 arcymistrz handlu internetowego

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@az1rael a nasz słynny LEF666 to którą ma rangęęę?

oznacz moderatorów