anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu pieniędzy od sprzedawcy, brak zamówionej rzeczy od 4. 04.20120 , czekanie na zwłoke

mandragorana
#7 Wielbiciel#

Witam. Mój problem dalej nie został rozwiązany. Zamówiłam produkt na allegro pod koniec marca do tej pory nie mam zwrotu ani produktu. Sprzedawca unikał kontaktu telefonicznego nie odpowiadał na wiadomości mimo że logował się wielokrotnie na allegro. Po interwencji na gadane odezwał się że nie wie komu wysłał przesyłkę ? To błąd sprzedawcy nie mój a potem że nie ma tego w magazynach i zwróci mi pieniądze do tej pory nic nie ma. Odpisano mi że sprzedawca wniesie reklamacje do allegro. Poprosiłam o dowód przelewu ale nr zakupu ale wpłaty przez bank. Sprzedawca milczy. Ile mam czekać?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

Wcale odstąp od umowy skoro nie wysłał, daj 3 dni na zwrot kasy, potem rozpocznij spór dyskusję na allegro oni go wyprostują 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

A po co czekasz, zamiast założyć dyskusję i poprosić o pomoc pracownika Allegro?

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mandragorana
#7 Wielbiciel#

Już próbowałam nie mogę otworzyć czatu ani rozmowy ze sprzedającym jak mam poprosić pracownika allegro o pomoc?

oznacz moderatorów

mandragorana
#7 Wielbiciel#

Termin dałam sprzedawcy miał kolejny tydzień na oddanie kasy nie licząc poprzedniego i dalej nie mam nic

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Dlaczego nie możesz otworzyć Dyskusji według wskazanego linku? Masz towar w zakładce Kupione? Jeśli nie możesz, kontaktuj się z Allegro w tej sprawie tędy;https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

To działa podobnie jak Dyskusja.

oznacz moderatorów

mandragorana
#7 Wielbiciel#

Zrobiłam tak właśnie wszystko przesłałam  na pomoc. Dziękuje ale mam już dość i czuje się bezradna

oznacz moderatorów

mandragorana
#7 Wielbiciel#

i co dalej jeśli przedstawiłam sytuację  w podanym linku , na czym polega podobieństwo jak w dyskusji? Jaką mam gwarancję że ta sprawa będzie w końcu jakoś rozpatrzona i załatwiona.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Podobieństwo polega na tym, że Allegro skontaktuje się ze sprzedającym i swoimi sposobami "zachęci" go do załatwienia sprawy zgodnie z zasadami.

oznacz moderatorów

mandragorana
#7 Wielbiciel#

Rozumiem ale to ewidentne przeciąganie w czasie to nie ma w magazynie to jest niby dokonany zwrot ale go nie ma, to mowa o reklamacji w allegro . Za zapyt o dowód zwrotu osoba milczy. Co za problem zrobić print scrim że przelew został dokonany na konto które podałam tej Pani. To jakieś krętactwo. Czekam co zrobi z tym allegro . Pozdrawiam

oznacz moderatorów