anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu pieniędzy za anulowany zakup

TOMASZ3030
#7 Wielbiciel#

Kupiłem buty , zapłaciłem za nie , ale zorientowałem się że na towar trzeba czekać 14 dni bo wysyłka jest z zagranicy.

Anulowałem zakup , teraz nie mogę się doczekać pieniędzy .

Allegro nie pomaga , ponieważ nie mogę rozpocząć dyskusji , bo zakup jest anulowany z mojej strony.

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, Dyskusje są niepotrzebnie blokowane w takich przypadkach. Poproś o pomoc Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... Zadziała podobnie jak Dyskusja, sprzedawca otrzyma odpowiedni komunikat i odda pieniądze.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@TOMASZ3030  Dokładnie tak jest jak piszesz. Nie doczytałeś przed zakupem wszystkiego. Wg prawa i allegro dokonałeś zwrot i transakcja jest nie zaistniała. Nie masz powodu do zakładania dyskusji i zawracania gitary sprzedającemu. Czekaj na zwrot wpłaty. Nie odbywa się on automatycznie tylko musi go sprzedawca zainicjować.

Jeśli sprzedawca wypłacił już pieniądze to nie ma jak ich oddać przez allegro. Skontaktuje się z Tobą i będzie trzeba podać mu nr konta w banku. Przelew zagraniczny trochę idzie dłużej niż krajowy.

oznacz moderatorów