anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu pieniędzy

domia6
#7 Wielbiciel#

Witam, 

zakupiłam jakiś czas temu torbę u Sprzedawcy. Poinformował mnie, że nie ma jej na stanie i zwraca mi pieniądze. Niby to zrobił, ale od 10 maja nadl nie mam ich na koncie... czy muszę to gdzieś zgłosić, czy to się gdzieś wypłaca? Bo może gdzieś w allegro muszę kliknąć by je wypłacić i nie wiem co robić.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@domia6, podasz mi numer tego zamówienia? Sprawdzę, czy sprzedający sfinalizował zwrot środków. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

domia6
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@domia6, sprzedający poprawnie sfinalizował zwrot pieniędzy w wysokości 125 zł. Jeśli nie możesz zlokalizować tych środków na swoim koncie, możesz skontaktować się z nami przez ten formularz

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Sprzedawca zwraca pieniądze ta samą metodą płatności jaką był opłacany zakup.Powinnaś dostać wiadomość od allegro na e-maila ze sprzedawca zwrócił ci pieniądze.

A jaka wybrałaś metodę zapłaty za przedmiot:czy był to blik czy inny sposób zapłaty.

oznacz moderatorów

domia6
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca wysłał potwierdzenie przelewu, ale minęło 7 dni i żadne pieniądze nie wpłynęły, a płaciłam transferem z banku

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Sprzedawca zwrócił pieniądze zgodnie z zasadami i nie jest to jego wina że są dla ciebie niewidoczne .

oznacz moderatorów