anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu za wysylke towaru

Misiak27071982
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem opryskiwacz ale z racji że był do poskrecania a z uwagi że miałem stosowac drażniącą chemię postanowiłem odesłać towar by nie ryzykować utraty zdrowia poprzez niewłaściwe złożenie produktu a że odesłałem na własny koszt bo było już po terminie darmowego zwrotu ale sprzedający nie uznał niby reklamacji ale przyjął towar lecz nie chce zwrócić mi kosztów wysyłki bo jak twierdzi nie uznał reklamacji czy miał do tego prawo

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Halfrunt
#19 Nestor#

Odstępując od umowy ponosisz koszt zwrotu. Jeśli wspaniałomyślnie Allegro umożliwiło darmowy zwrot to chwała mu za to i podziękowania, jeśli jednak nie skorzystałeś z tych praw to płacisz.

Jeszcze większe podziękowania się należą sprzedającemu że przyjął zwrot choć nie musiał. 

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

@Misiak27071982 Odsyłasz/dostarczasz sprzęt na własny koszt. I tak dobry sprzedawca się trafił że po okresie zwrotu przyjął urządzenie. Smart umożliwia darmowy zwrot w okresie 14 dni i o ile zakup był smart. W tym przypadku ta reguła nie ma zastosowania.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

,,bo było już po terminie darmowego zwrotu ,, i ciesz się ,że sprzedawca nie naliczył Ci kosztów za bezumowne korzystanie z przedmiotu .

oznacz moderatorów