anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brakujący element w otrzymanym produkcie

Client:75874167
#1 Nowicjusz#

otrzymałem tył do samochodu toledo bez klamki do klapy...na załączonych zdjęciach tego elementu nie widać, ale w opisie było napisane "kompletny tył" co mam zrobić? pomimo rozmowy telefonicznej nie doszłem do porozumienia

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:75874167 Masz narzędzia takie jak reklamacja z tytułu rękojmi(niezgodność z opisem) masz dyskusję i tu masz pomoc Allegro, jeżeli nie dojdziecie do porozumienia to masz rekompensatę(wniosek do POK) Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy, zakup na zwykłym Allegro:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa zakup na AL: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

Możesz podać link do oferty? Może gdzieś coś napisane

oznacz moderatorów

Client:75874167
#1 Nowicjusz#

nie podeślę ci linku bo koleś wycofał oferte czytałem pare razy i nic nie było napisane dzwoniłem do niego to powiedział że nie wysle tej klamki 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:75874167 masz w zakupach aktualny link, chyba że zakup poza allegro to Ci nie pomożemy, szukasz pomocy a nie dałeś zarobić allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:75874167 kupiłeś klapę czy cała dupę, skoro nie było na zdjęciu to pewnie nie ma ?

Podrzuć link do oferty 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:75874167
#1 Nowicjusz#

kupiłem klape światła zderzak i nic nie było napisane w opisie że nie ma klamki a to jest część klapy koleś wykręcił bo takie klamki chodzą po 200 300 zł

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:75874167 a wycieraczkę, listwę czy tapicerkę dostałeś ??? daj link to zobaczymy nie będziemy wróżyć 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:75874167   Skoro tak chodzą po 200-300  no to  każdy by wykrecił, ja też.  Zdecyduj się co kupowałeś klapę czy klamkę.

Jeśli potrzebujesz tył  do naprawy swojego auta to chyba starą klamkę masz?  Czy też już sprzedałeś?

Sprawdź czy w lampach są żarówki, bo potem znów będziesz reklamację składał 😁

oznacz moderatorów