anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cena produktu w zestawie jest wyższa niż w zwykłej ofercie

MAMY ROZWIĄZANIE!
olyluk
#7 Wielbiciel#

Sprzedający [edycja] wystawił ofertę Bosch MUM48A1 planetarny ROBOT kuchenny ZESTAW, gdzie przy propozycji kup w zestawie była tarcza bosch MUM MUZ45RS1 w cenie wyższej niż produkt do sprzedaży. paragon opiewa na kwotę podstawowego produktu bez osprzętu dodatkowego a płatność jest zarejestrowana za dwa  gdzie przy zakupie nie widać oddzielnie zdjęć i sztuk. Sprzedający dodatkowo w rozmowie telefonicznej twierdzi że przy wyborze z wyższą ceną jest tylko proponowany zestaw bez osprzętu. moje pytanie co tu nie zadziłało?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

@olyluk Zapłaciłeś za zestaw, a na paragonie masz niższą cenę za jedną sztukę? Kupiłeś zestaw, a dostałeś jedną sztukę? Wyjaśnij to ze sprzedawcą w Dyskusji https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś w niej o pomoc pracownika Allegro - on ma wgląd w oferty i pomoże Wam dojść do porozumienia. Nie załatwiaj tego przez telefon.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@olyluk nie za bardzo rozumiem, kupiłeś zestaw ? czy sam robot ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Tak, to jest napisane w taki sposób, że nie za bardzo wiadomo, o co chodzi.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
olyluk
#7 Wielbiciel#

kup w zestawie, czyli nalicza serwis odpowiednio większą kwotę dodaną za dodatkowy osprzęt więc rozumiem że kupuję za wyższą cenę produkt i osprzęt specjalny. sprzedawca twierdzi że kupiłem tylko produkt za za wyższą cenę więc rozumiem  że powinien zwrócić mi różnicę z poniesionej opłaty według wystawionego paragonu lub dosłać osprzęt specjalny ponieważ nie dostałem tego. co tu nie działa? jakaś nieuma która nie wie że za to w wieloraki sposób może odpowiedzieć.

oznacz moderatorów