anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

cena wysyłki była 25zł a dziś 30zł

wojmar89
#7 Wielbiciel#

otóż kupiłem telewizor 9 września cena wysyłki w tym dniu była 25zł  a w mailu od dpd prosimy przygotować 10zł pobrania wchodzę w ofertę   a dziś nagle 30zł i tu rodzi się pytanie czy sprzedający ma takie prawo  żądać dopłaty ? po zakupie płatność była realizowana przez allegro pay

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

wojmar89 nie , nie ma takiego prawa . Umowa jest wiążąca i nie może zmieniać żadnych parametrów . Jeśli robi problemy domagaj się swojego najlepiej w dyskusji .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@wojmar89 Cena wysyłki jest taka, jaką masz aukcji w chwili zakupu. W ofertę też wchodź z zakładki Moje zakupy, klikając w tytuł aukcji, tam zobaczysz ją z chwili swoje go zakupu, a nie gdy wchodzisz w nią na Allegro po zmianach przez sprzedawcę, które Ciebie nie obowiązują. Niczego nie musisz dopłacać.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Cena musi być taka jak w dniu zakupu, możesz domagać się w dyskusji, możesz także wystawić odpowiedni komentarz: https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wojmar89 Cześć. Kwota 30 zł to w ofercie koszt wysyłki za pobraniem, przesyłka kurierska to 25 zł. Kwota za doręczenie została już opłacona przez Allegro Pay (koszt zakupu +25 zł). Skontaktuj się proszę ze sprzedającym i spróbuj wyjaśnić tę sprawę - być może jest to nieporozumienie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów