anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Centrum zniżek

KayaStudioDesign
#7 Wielbiciel#

witam,chcialam zapytac o nastepujaca kwestie.jesli mam w centrum znizek np 50 ofert darmowych wyroznien i zostaly one aktywowane .termin do wykorzystani np 30.09 .wykorzystuje do 30 .09 zalozmy polowe 25 .to czy te niewykorzystane przepadaja czy sa aktualne az do ich wykorzystania stopniowego.czy poprostu musze wszystkie wykorzystac na sile do tego 30.09.dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

po np 30.09 przepadają 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywista, oczywistość, niestety przepadną.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@KayaStudioDesign  Tak jak napisała @mdrogeria przepadają. Mam nadzieję, że masz świadomość 2 rzeczy:

1) od wyróżnień (także tych darmowych) płacisz dodatkową prowizję przy sprzedaży takiego wyróżnionego przedmiotu

2) te 50 wyróżnień możesz wykorzystać albo na 50 różnych aukcji, ale kończąc wyróżnienie zanim po 10 dniach znów się wznowi (bo wówczas już zapłacisz 19zł x 50 takich aukcji), albo na mniejszą ilość aukcji, które wznawiając wyróżnienie co 10 dni, będą z tej puli ściągały te wyróżnienia

Tak jak napisałem, nie zapomnij zakończyć na czas tych wyróżnień bo później się bardzo przykro zdziwisz jak zobaczysz rachunek, a Allegro już go nie skoryguje. Na to liczą rozdając właśnie te wyróżnienia 🙂 + mają i tak dodatkową prowizję, o której wspomniałem.

Pamiętaj, w dzisiejszych czasach, nie ma nic za darmo 🙂 Zawsze jest gdzieś jakiś haczyk albo ukryty interes "darczyńcy". Zwłaszcza takiego jakim jest Allegro :D:D:D:D:D

photo.jpg

oznacz moderatorów

KayaStudioDesign
#7 Wielbiciel#

dziekuje za odpowiedz

oznacz moderatorów