anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chatboot - rozpocznij nową rozmowę na czacie

viola_k
#8 Zapaleniec#

Chciałam poruszyć sprawę czatboota (chatboota) - ale nie szeroko komentowanej Aliny, tylko o jeszcze bardziej denerwującego "ludzika - zapytaj chatboota, rozpocznij rozmowę na czacie" (czy coś podobnego), wyskakującego w prawym dolnym rogu ekranu i najczęściej na jakim przycisku np. "Płacę", czy menu rozwijanym - przy spłacie należności z AllegroPay i tysiącu innych sytuacji, kiedy klika się pomyłkowo w tego dziada zamiast w przycisk, który przykrywa - bo dziad wyskakuje znienacka. Tego chatboota nie da się usunąć - a żadne "odptaszkowania, odklikiwania", które "mordują" Alinę nic nie dają. Może znacie sposób jak się go pozbyć - aktualnie setny raz kliknęłam w "dziada" zamiast w w "Płacę 63,50 zł" i wywołałam okienko czatu, zamiast zapłacić wybraną opcją. "Motałam się" aby je zamknąć, bo interfejs zmienił się od poprzedniej takiej sytuacji i czynność płatności, która powinna mi zająć 3 sekundy trwała ich 20. 

Pytanie moje jest takie? W czym miałby mi pomóc czatboot na tym etapie zakupu (bo zakres pytań, który się w okienku czatu wyświetla jest np. taki: "Jak kupić z AllegroPay? - skoro płacę, to w jakiś sposób już kupiłam, więc nie jest mi potrzebna ta wiedza). Nie wiem kto pisze aplikacje AI i dowiązuje zakres pytań/odpowiedzi do zakresu strony - absolwent liceum na wakacyjnym stażu?

i na koniec pytanie: czy w ogóle jest tutaj ktoś, kto ocenia pozytywnie krok ku AI w Allegro.

Jeśli znaleźliście sposób na pozbycie się ludzika, podzielcie się wiedzą - proszę

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0