anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chatbot blokuje wysłanie wiadomości

TeXXaS
#8 Zapaleniec#

Nawet rozumiem, że spamowanie jest bez sensu, ale spam i wiadomości dziwnej treści wysyłane przez rozmaite automaty - jakoś nikomu nie przeszkadzają. To tak - w ramach tradycji, żeby pokazać kto tu jest (naj)ważniejszy?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ale jak to ?

oznacz moderatorów

TeXXaS
#8 Zapaleniec#

Wrzucam pytanie do sprzedającego... Allegro twierdzi, że przesyłka opóźniona, więc pomyślałem - zapytam co jest grane. A tu Kasia z chatbota mi wyskakuje, czy aby na pewno chcę wysłać wiadomość. Mnie spamują - a w drugą stronę, to mam się zastanawiać? Żeby przynajmniej jakaś równowaga była... Chociaż - to Allegro - tu nie ma znaczenia kto płaci, sprzedający jest ważniejszy - w zasadzie od zawsze.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ale na dole powinien być przycisk typu czy nadal chcesz wysłać wiadomość.

oznacz moderatorów

TeXXaS
#8 Zapaleniec#

No, ale po co ktoś mi blokuje, wymaga dodatkowej weryfikacji, upewnienia się, czy aby na pewno... skoro spamem we mnie system wali tak, że nie czytam wiadomości. Kliknąłem wyślij - wracam a tu jakiś taki badziew. Jak bym zamknął stronę w przeglądarce - nawet bym się nie dowiedział, że system postanowił mnie przyblokować.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Allegro ma swoje reguły ,z logiką mają mało wspólnego ale musimy się z tym pogodzić .

oznacz moderatorów

TeXXaS
#8 Zapaleniec#

Sprzedający pisze, że wysyłał wiadomość... ciekawe co się stało? 🙂

Chociaż... przynajmniej równo obrywamy - więc czuję się w obowiązku, żeby napisać, że się myliłem. 🙂

oznacz moderatorów