anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę, aby pieniądze z PayU wpływały na moje konto co 3 dni, a nie każdego dnia

Purana_wyd
#8 Zapaleniec#

Witajcie, gdzie znajdę w ustawieniach opcję wpływu z PayU na moje konto. Na ten moment wpływy przychodzą każdego dnia i w przypadku zwrotu kosztów dla klienta, zdarza się, że nie mam środków. Niestety niektórzy klienci oczekują zwrotu natychmiast i rozpoczynają dyskusję, dlaczego jeszcze nie otrzymali pieniedzy. Chciałabym zmienić w związku z tym wpływy z PayU na moje konto nie każdego dnia, jak mam ustawione obecnie, ale co 3 dni.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@Purana_wyd Nie ustawisz co 3 dni. Możesz ustawić wypłaty automatyczne codziennie lub wypłaty na żądanie. Przy wypłatach na żądanie sam dokonujesz wypłaty ręcznie, kiedy chcesz. https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system

Allegro pracuje nad rozwiązaniem polegającym na tym, że wypłacając pieniądze automatycznie będziesz mógł zostawić sobie pewną kwotę na ewentualne zwroty. Ma to się pojawić w niedalekiej przyszłości, ale konkretny termin nie jest znany.

oznacz moderatorów

Purana_wyd
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odpowiedź

oznacz moderatorów

ZapfCreation
#11 Animator#

@Purana_wyd Możesz ustawić: automatyczne w każdy dzień roboczy, raz w tygodniu, raz w miesiącu lub na żądanie.

Finanse - środki i historia operacji - zmień ustawienia wypłat

oznacz moderatorów