anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę mieć DARMOWĄ dostawę.

Czarne2000
#9 Pomysłodawca#

Chcę mieć DARMOWĄ dostawę. Co muszę zrobić?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#

jako kupujący musisz wykupić subskrypcję ,, smart ,,

Jako sprzedawca musisz spełnić warunki określone w regulaminie .

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria Musisz wykupić smark - czyli już nie jest darmowa 😂🤣

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Czarne2000 Poszukać sprzedających którzy taką formę oferują.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Czarne2000 musisz…. zapłacić, 49 zł za rok i hulaj dusza na zakupach

oznacz moderatorów

Czarne2000
#9 Pomysłodawca#

@Agent051 Za DARMO CHCĘ tak jak Allegro to pisze, a wiem że w allegro pracują mądrzy ludzie i wiedzą co piszą, więc DARMOWE chcę, czyli bezpłatne. 

oznacz moderatorów

rppf
#12 Orędownik#

Nie ma takiego czegoś jak DARMOWA dostawa !! Czy jakaś firma kurierska, Poczta Polska, usługa punktów odbioru działa/ pracuje za darmo ? Nie !!

Zawsze ktoś MUSI za to zapłacić !!

Jest to albo wliczone w cenę towaru, albo częściowo opłaca Allegro, co potem odzyskuje w prowizjach i innych coraz wyższych opłatach!! Częściowo wprost to opłacają przecież sprzedawcy na Allegro, bo do każdej przesylki SMART muszą DOPŁACIĆ !!

Co gorsza, Allegro nie pozwala o tym wprost informować kupujących, czym zmniejsza ich WIEDZĘ !!

oznacz moderatorów

Czarne2000
#9 Pomysłodawca#

@rppf No właśnie, ale Allegro pisze o darmowej dostawie w SMART! Więc chce mieć darmową tak jak to oferuje Allegro i jest zgodne z definicją słowa "DARMOWY". I chcę aby Allegro mi zwróciło wszystkie koszty opłacone za SMART, bo to miało być za DARMO.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Czarne2000 Dogadać się ze sprzedającym, większość z nich przy zakupach od określonej kwoty wysyła za darmo, jest jeszcze Smart ale tu także nie wszystko jest za darmo i są określone  warunki:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s... , musisz także to opłacić i wykupić na m-c albo rok: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-kupic-usluge-allegro-...

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Czarne2000 Jak znajdziesz sposób na prawdziwie DARMOWĄ dostawę to daj znać.

oznacz moderatorów

Czarne2000
#9 Pomysłodawca#

@komis-bell Przecież jest darmowa, Allegro przecież pisze wam wszędzie że jest DARMOWA! https://sjp.pwn.pl/sjp/darmowy;2451236.html

Więc nie wiem po co płacicie?! Jak coś jest DARMOWE. Zażądajcie od Allegro zwrotu pieniędzy, które wpłaciliście za coś co jest DARMOWE! Nie ważne jakie sobie bzdury wypisali w regulaminie, definicja słowa DARMOWE jest prosta i jest ujęta w słowniku PWN.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Czarne2000 Zażądaj zwrotu od Allegro i daj znać co z tego wyjdzie. Może będzie jakiś precedens 😄

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Znaleźć dobrą wróżkę, bo chyba wierzysz w cuda...

oznacz moderatorów