anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę odebrać przedmiot w sklepie sprzedawcy. Jak mam go znaleźć na mapie z tysiącami paczkomatów???

Client:97619437
#2 Obserwator#

Chcę odebrać przedmiot w sklepie sprzedawcy. Jak mam go znaleźć na mapie z tysiącami paczkomatów???

Kupuję w przeglądarce na androidzie.

NIE WIDZĘ PUNKTU ODBIORU OSOBISTEGO. Są same PUNKTY ODBIORU, czyli tysiące paczkomatów. Ale może coś robię źle i jest to mój błąd, a nie właściciela Allegro.

Chciałem zadzwonić do Allegro i zapytać, ale można tylko zamówić rozmowę na termin ... za 2 dni. Taką zrobili platformę, że jest tylu pytających, że trzeba czekać na telefon dwa dni. W czasach mobilności, internetu, chatów i życia online, na Allegro trzeba czekać dwa dni. W tym czasie to bym doszedł pieszo do Warszawy.

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Wybór odbioru osobistego jest skomplikowany i utrudniony. Klikasz "pokaż wszystkie punkty na mapie", potem na górze po prawej na tej mapie zaznaczasz "odbiór osobisty", następnie oddalasz mapę i szukasz punku odbioru osobistego, potem przybliżasz mapę i zaznaczasz punkt.

oznacz moderatorów

Client:97619437
#2 Obserwator#

"Wybór odbioru osobistego jest skomplikowany i utrudniony."

Nie o taki sposób wyboru odbioru mi chodziło... Nikt czegoś takiego nie potrzebuje. No chyba, że masochista.

 

oznacz moderatorów

Client:97619437
#2 Obserwator#

Jeszcze nie mogę uwierzyć, że ktoś zrobił taki chłam. A pamiętam, że kiedyś była lista, na której wybierało się sposób odbioru/dostawy i NIE TRZEBA BYŁO SZUKAĆ punktu na żadnej mapie! Od jutra będę klientom zamiast adresu mojej firmy wysyłał informację: MIEŚCIMY SIĘ KOŁO PACZKOMATU PRZY BIEDRONCE WE WROCŁAWIU. Szukajcie sobie Biedronki z paczkomatem, może nas znajdziecie. Oczywiście klienci popukają się w głowę i nigdy żaden nie przyjedzie...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Allegro kilka miesięcy temu zaczęło pobierać prowizję od kosztów wysyłki. Mniej więcej w tym samym czasie wybór odbioru osobistego stał się utrudniony. Skojarz fakty 🙂

oznacz moderatorów

Client:97619437
#2 Obserwator#

Dzięki za wyjaśnienie. Nie wiedziałem.  A wystarczyło przypomnieć sobie starą świętą prawdę: JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI, TO CHODZI O PIENIĄDZE. Tu potrzebna jest konkurencja! Ja już kupuję dużo na Alliexpress, potem przyjdzie czas na **piiip**, **piiip**, czy inne. Pierwszy się tam przeniosę. Allegro idzie w ślady nk, Nokii i innych... Niech idzie... Nie będę płakał. Pazerność nie popłaca.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:97619437 Tak tylko nadmienię, że swego czasu allegro miało z nk romans😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów