anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę zwrócić towar, ponieważ nie ma polskiego menu

Wolek1976
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, kupiłem zegarek Garmin, który nie ma menu w języku polskim. Chcę go zwrócić, bo nie spełnia moich wymogów. Nie było informacji o tym w ofercie. Da się?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

Wolek1976 JEŚLI ZAKUP OD FIRMY  masz prawo do odstapienia od umowy . W przypadku zakupu od osoby przywatnej uzależnione jest od sprzedawcy .Jeśli na stronie oferty jest zakladka ,,zwroty ,, zapoznaj się z jej treścią i odeślij produkt na wskazany tam adres wraz z odstąpieniem od umowy .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, da się. Odsyłasz towar niezgodny z opisem do sprzedawcy, dołączając pisemną reklamację, taką samą reklamację możesz wysłać mailem. Nie zwracaj bez podania przyczyny przez Allegro, zwróć w ramach reklamacji. Wtedy sprzedawca ma obowiązek oddać Ci całą wpłatę i koszt odesłania. Jeżeli sprzedawca po odesłaniu na reklamację będzie Ci stwarzał problem, otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś tam o pomoc Allegro.

Jeśli jednak chcesz zwrócić bez podania przyczyny, zrób to tak;

Wejdź w zakładkę Kupione, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

oznacz moderatorów