anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

chciałam opłacić całość moich zakupów i wybrać dostawę kurierem, ale pomimo, że korzystam z usługi S

bajamal
#8 Zapaleniec#

chciałam opłacić całość moich zakupów /ponad 900zł/ i wybrać dostawę kurierem, ale pomimo, że korzystam z usługi Smart, doliczane są koszty przesyłki. Proszę o udostępnienie mi darmowej dostawy.Pozdrawiam Bajamal

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

A sprzedajacy udostępnia taką metodę?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@bajamal nikt Ci nic nie udostępni, albo sprzedawca nie ma albo za dużo masz w koszyku i koszt dostawy przekracza darmowy pułap jaki przysługuje w smart 😞 spróbuj odjąć kilka produktów i zobacz czy się nie pojawi, o ile ta metoda jest smart u sprzedawcy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

bajamal
#8 Zapaleniec#

a co mogę zrobić bo wcisnełam już zapłac, czy mam możliwość usunięcia jeszcze wtedy z koszyka?

oznacz moderatorów

bajamal
#8 Zapaleniec#

a co mogę zrobić bo wcisnełam już zapłac, czy mam możliwość usunięcia jeszcze wtedy z koszyka?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, możesz nie zapłacić, możesz usunąć z koszyka.

oznacz moderatorów

bajamal
#8 Zapaleniec#

ale, jak chce te rzeczy, to zostaną w koszyku, czy trwale je usunę??

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak usuniesz to nie zostaną, ale możesz przecież wybrać inna metodę dostawy.

oznacz moderatorów

bajamal
#8 Zapaleniec#

wszystkie mam płatne i o duuuzo

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie każdy sprzedawca udostępnia smarta. Powody są różne, trzy najważniejsze to:

- woli sprzedawać taniej, a z normalną dostawą. Smart generuje dodatkowe koszty jak np dopłaty do niego dla sprzedającego. Materiały do pakowania i bezwrotne dopłaty do paczek zamówionych tylko po to żeby sobie 5 podobnych produktów porównać itp. To wszystko idzie w cenę produktu i w efekcie wcale tak taniej nie wychodzi, a czasami wręcz drożej. 

- klienci z powodem lub po prostu złym dniem obniżyli mu ocenę jako sprzedawcy. W konsekwencji stracił możliwość smarta. Za miesiąc może ją odzyska o ile kolejni klienci nie obniżą mu oceny za brak smarta... To takie błędne koło. A są ludzie którzy negatywa potrafią postawić czy odjąć gwiazdki dosłownie za wszystko typu: ulotki w paczce, brak bonusa czy kurier kichnął...

- ma dość latania do 3 punktów wysyłek, a wkrótce według wymagań allegro do 5ciu więc wyłączył. Bo kto będzie wzywał po 2 różnych kurierów dziennie żeby po jednej paczce zabrali gdy i tak jak to we wakacje co chwilę są lamenty ze kurierzy się nie wyrabiają i nie dojeżdżają nawet przez kilka dni ….

Przy łączeniu zakupów z licytacji koszty dostawy nie mogą przekroczyć 100zł. Jeśli np zamówisz od jednego sprzedającego 11 produktów paczkomatem po 9.99 to koszt wysyłki może się pojawić. Po połączeniu nie da się tego rozdzielić.  

Przy KUP TERAZ nigdy się z takim czymś nie spotkałam ale mogłam po prostu nie trafić więc nie potwierdzę czy dobrze z tym piszą.

W aukcji po prawo zawsze masz info jakie wysyłki sprzedający udostępnia i które maja znaczek smarta...

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale piękne wyjaśnienie.😁

oznacz moderatorów