anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chińska jakość ;)

drekenzes
#16 Inspirator#

Aż się dziwię, że taki sprzedawca z zawrotnym 60% jakości obsługi nadal gości na Allegro 🙂 Gdzie wasz automat, gdzie legendarny dział bezpieczeństwa? Gratuluję Allegro doboru kontrahentów 😉 Rozumiem że te wystawione 18 tys. produktów to jest coś, co wyróżnia azjatyckie oferty i tak mogą sobie klienta olewać? A na 50 tys. ofert to wystarczy 10% jakości?

https://allegro.pl/uzytkownik/ot02

 

China.jpg

Brawo WY! xd

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Chińska jakość 😉 jest tak wysoka jak ich wzrost, a takie rzeczy dawno widziałem i omijam. 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@LEW433 Ale polski przedsiębiorca przy jakości 90-95% ma przewalone na całego, a tu 60% sobie dalej działa.... A tu komentarze w stylu "po 10 dniach okazało się, że produktu nima i nie bedzie". To gdzie słynny dział bezpieczeństwa, który weryfikuje czy sprzedawca ma w ogóle towar?

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Nie wiemy dlaczego, może nie ma jak ich ukarać!

oznacz moderatorów

Gordon_B_2009
#9 Pomysłodawca#

Ja już tu widziałem chińskich sprzedawców z jakością na poziomie 54% i nadal spokojnie sobie działali.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Dziś próba kupna.....szukam jednego produktu w serwisie... Patrzę 120 tys ofert w kategorii... klikam magiczny filtr "Wysyłka z Polski" - zostało 5 tys.! Z czego większość (w zasadzie wszystkie) to były chińskie firmy z magazynami w Polsce.... Masakra. Polskiej firmy nie znalazłem 😕

Odnoszę wrażenie, że ci chińscy sprzedawcy potrzebni są serwisowi do fałszowania realnych statystyk, oferta w wielu kategoriach po prostu już nie istnieje, tak została wycięta...

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@drekenzes mam wrażenie że allegro nie miało wyjścia albo wpuścić tanią drobnicę z Chin albo stracić cześć klientów 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@kostas11 To nawet nie była taka drobnica 😕 ale jak widać są już kategorie, gdzie po doliczeniu kosztów serwisu oraz sprostania wymogom importu do UE kompletnie nie opłaca się wystawiać towaru. Chińskie oferty nie muszą się martwić utylizacją i opłatami z tym związanymi. No i ten ciąg sponsorowanych ofert... kiedyś były 2, a teraz już widzę chyba  10-11 pod rząd od góry. Później tysiące aukcji na wyróżnieniach... Czyli dożynanie tych, co jeszcze zostali....

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@drekenzes szczerze przestałem już cokolwiek szukać na allegro, problem goni problem z odnalezieniem, sortowaniem sprawdzeniem czy to opinie od tego produktu czy podpięte od innego i zostały itp. chyba że wiesz konkretnie co potrzebujesz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów