anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

cisza ze strony sprzedajacego odnosnie zakupu

Marek20041978
#8 Zapaleniec#

16 grudnia dokonałem zakupu za 1200 zl sprzedający  zamówienie podzielił na kilka przesyłek i nadał dwa numery przesylki jedna wysłana druga nie i najlepsze ze ta pierwsza lezy na bazie DPD bo nie wydają nie kompletnych zamowień jedne zamowienie 2 numery przesyłki po 3 dobach magazynowania przesyłka wraca do nadawcy sprzedajacy nie odpowiada na dyskusje założoną nie mam pojęcia czy to błąd bo np spakował do jednej paczki i nie potrzebnie dał dwa numery pzesyłki i to duzy sklep i super sprzedawca na allegro a zero kontaktu 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

LEW433
#21 Demiurg#

@Marek20041978 Po 14 dniach od zakupu złóż wniosek do POK:https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/index

oznacz moderatorów

Marek20041978
#8 Zapaleniec#

a teraz czyli nic z tym nie zrobię nawet dyskusja na allegro gdzie allegro juz interweniowalo i echo tylko szkoda ze sa tacy sprzedawcy i nie sa w zaden sposób karani jak mozna takim byc obojetnym na wiadomosci emaile echo i dalej co można tak robić 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Marek20041978 Widać, że to cięższy przypadek i tylko POK pomoże. Odczekaj 14 dni i wypełnij wniosek, już samo jego wysłanie często powoduje, że sprzedawca nagle wywiązuje się z umowy. Jeżeli się nie wywiąże, Allegro powinno oddać Ci pieniądze.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marek20041978 Nie do końca mogę zgodzić się ze stwierdzeniem, że nie masz kontaktu ze Sprzedającym, ponieważ 3 dni temu Sprzedający zabrał głos w dyskusji. Prawdą jest natomiast, że nie wrócił do Ciebie z odpowiedzią, do czego się zobowiązał, dlatego dzisiaj to my wypowiedzieliśmy się w dyskusji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Marek20041978
#8 Zapaleniec#

Tak ale to była odpowiedz w sensie ze jestem widziałem wrócę i nic echo dzwonie do bezpośredniego sklepu tez nie mogą się z nim skontaktować juz 4 razy zaznaczyli ze czekaja na jego odpowiedź i nic czekają tak jak ja i allegro 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Marek20041978 Jak im zablokują konto, szybciutko się obudzą i sprawę załatwią. Nie martw się 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Marek20041978
#8 Zapaleniec#

Dzieki najgorsze ze to prezenty dla zony ale mnie załatwili i może nie tylko mnie 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@WREDZIA-W1O ile im zablokują 😄

@Marek20041978Ja bym tu się trzymał mocno statusu nadanego przez Allegro "Super sprzedawca" jak by nie było to Allegro Ci to gwarantuje 😉 może trzeba zacząć o tym rozmawiać jak przedmiot problemu utknął w martwym punkcie 😉

 

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Marek20041978
#8 Zapaleniec#

Obawiam się że nikt ich nie zablokuje a widze ze wpływają dzisiaj negatywy za takie traktowanie ale ktos twardo nie reaguje caly czas jest logowanie na allegro z jego strony ale nie odpisal przeciez nawet jak ktoś się pomylił czy coś poszło nie tak to można wytłumaczyć jesteśmy tylko ludźmi i jakos mozna się dogadać co i jak 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Marek20041978Dlatego bym prosił o wyjaśnienia Allegro co do "super sprzedawcy" czy tak to wygląda, szczególnie jak jest więcej negatywów a nadal ludzie się sugerują tym statusem który daje Ci prawo myśleć, że każda pomyłka i błąd jest szybo rozwiązywany a nie przemilczany i działający na zwłokę 😉 Jeśli w ogóle się zakłada, że będą problemy u takiego sprzedawcy 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Marek20041978
#8 Zapaleniec#

A ja właśnie szukałem zeby zrobić zakupy u super sprzedawcy i proszę o czym świadczy te super caly dzień wisze na tel w komp i zero kontaktu a czlowiek se myslal przecież chyba te super cos oznacza i do czegoś zobowiązuje 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Marek20041978Rozumiem Cię doskonale i zdaję sobie sprawę, że chodzi Ci bardziej o to by doszło jeszcze przed tymi świętami skoro prezenty a nie jakieś zwroty POK , które Ci świąt nie polepszą, zwroty to bez łaski, gorzej że się wmanewrowałeś jak i ja z tym super sprzedawcą, u mnie na szczęście poszło jakoś i załatwiłem w miarę na czas, bo też na czasie mi zależało.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Marek20041978 Nie przejmuj się tym, czy go zablokują, czy nie. Wypełnisz wniosek do POK i odzyskasz pieniądze. Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy. POK działa bardzo sprawnie.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Marek20041978 dzielą nie raz miałem na raty dowożone paczki 🙂 bo nie weszło na uto lub cześć utknęła na sortowni 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Marek20041978
#8 Zapaleniec#

No właśnie nie bo sprzedawca zaznaczyl jedna przesylka składająca się z dwóch paczek i nadal dwa nr i tu jest błąd bo dpd mi juz 3 razy tłumaczy na infolini i na bazie mam znajomych ze nie podziela tego bo czekaja na drugą część przesylki nie potrzebnie podpial to pod jedna przesylka ale nadal 1 i 2 numer 

oznacz moderatorów

Marek20041978
#8 Zapaleniec#

Czy tak jedno zamówienie składające się z dwóch paczek 2 numery i nie podziela mi to nie ma szans juz dzwoniłem dzisiaj 4 raz i  czekaja na dosłanie albo kontakt ze strony sprzedawcy z wyjaśnieniem bo moze spakowane w jedną a nie potrzebnie nadal 2 numery moze przez pomyłkę ale nikt nie chce tego wyjaśnić 

oznacz moderatorów