anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co gdy nie otrzymałem nowych części po reklamacji

batonexx
#7 Wielbiciel#

16 listopada 2023 otrzymałem informację że reklamacja została zatwierdzona i otrzymam nowe części (stelaż basenu oraz drabinkę). Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem tych produktów a gdy pytam kiedy będzie dostarczone otrzymuje odpowiedź że jeszcze im producent nie dosłał.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@batonexx czy prowadziłeś dyskusję dotyczącą tego zamówienia (podaj proszę jego numer)? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

batonexx
#7 Wielbiciel#

Tak oczywiście, że dyskusja była prowadzona i to dwukrotnie zaczynałem dyskusję, aż mi skończył się czas na kontynuację. Później e-mailem była prowadzona sprawa. Ponieważ kontakt telefoniczny jest zerowy. Nie odbierają wogóle telefonów. Podaję numer zamówienia

8316e4a1-b28a-11ed-bd3e-abc69c518260

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@batonexx poprosiłam o ponowne otwarcie tej dyskusji,  poczekaj proszę na wiadomość w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@batonexx nigdzie w ustawie konsumenckiej nie ma nic wspomniane ile ma trwać naprawa poreklamacyjna wspomniano tylko że nie powinna powodować niedogodności u kupującego tzn ani nie trwać zbyt długo ani nie powodować tego że kupujący nie będzie mógl z towaru korzystać. Podkreślam z przyczyn niezależnych od sprzedawcy nie może on celowo naprawy reklamacyjnej wydłużać a to oznacza że basenu nie będziesz w ziemie używał wiec czekasz aż producent odeśle sprzedawcy części. Jak jesteś bardzo uparty na jakieś rozwiązanie tej sprawy to wysyłasz do sprzedawcy pismo tak byś miał udokumentowane że je wysłałeś w którym to dajesz mu 30dni na wywiązanie się z umowy czyli spełnienia roszczenia reklamacyjnego i wydanie pełnowartościowego towaru pod rygorem sankcji uznania umowy kupna sprzedaży za nieważną i zwrotu pieniędzy.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@batonexx dyskusja wznowiona, napisz tam preszę dokładnie na jakim etapie jest reklamacja i co pisał sprzedający na ten temat, a następnie poproś o pomoc pracownika Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów