anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co ile zwiększane są środki Allegro pay

Bartek3090
#7 Wielbiciel#

Co ile zwiększają środki na Allegro pay? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
 

Jest to zależne o Twojej historii zakupów na Allegro.

Sprawdzimy, jak przebiegały Twoje poprzednie zakupy na Allegro. Możemy także sprawdzić Twoje dane i informacje pochodzące z baz zewnętrznych. Kolejne wyliczenia są automatycznie i wykonujemy je na bieżąco. To oznacza, że wysokość Twoich środków w Allegro Pay może się zmienić. Jeśli historia zakupów na Allegro, jak i Twoja historia kredytowa są dobre – możemy zwiększyć Twoje środki w Allegro Pay. Jeżeli sytuacja się zmieni, możemy je zmniejszyć – do czasu poprawy Twojej sytuacji finansowej.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@LEW433  z tego co wiem gdy allegro pay przyzna np:2500 zł to allegro pay nie może zmniejszyć przyznanej kwoty, może ja tylko zwiększyć 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To jest z regulaminu Allegro Pay.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Tak , zgadza się to jest z regulaminu Allegro pay , ale ten regiramin powinien być zmieniony . Allegro pay nie może zmniejszyć przyznanej kwoty.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem czy mogą czy nie, tak napisali. A dlaczego uważasz że nie mogą?

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Okolo 5 dni temu chciałem zmniejszyć przyznany limit . Zamówiłem rozmowę telefoniczną, dostałem odpowiedź że nie można zmniejszyć przyznanej kwoty gdy ktoś tego chce.

 

Podobno allegro pay pracuje nad tym żeby była taka możliwość

oznacz moderatorów