anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić w przypadku gdy zapłaciłem za produkt, ale go nie otrzymałem?

mjurkiewicz22
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry wszystkim tym samym dziękuje za przyjęcie do grupy. Ja w nieco innej sprawie. W zeszły piątek tj. 27.03.2020 r. na Allegro zamówiłem u niejakiej firmy [edycja] gdzie właścicielem jest Pan Łukasz K., dziś przesyłka miała do mnie dotrzeć jednakże nie dotarła. Na allegro jest status w dalszym ciągu, że "Czeka na nadanie". Zaczerpnąłem informacji w inPost, ponieważ ta firma miała mi ją dostarczyć. InPost poinformował i potwierdził, że przesyłka nie została nadana. Dodam, iż płatność nastąpiła z góry przelewem. Bo i skąd miałem wiedzieć, żeby sprawdzić opinie w internecie o Panu Łukaszu K. Po sprawdzeniu niestety ani jednej opinii nie miał pozytywnej. Owy Pan Łukasz nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na maile.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

konto zamknięte
Nie dotyczy

Jeżeli minęło 7 dni, możesz otworzyć dyskusję 🙂

oznacz moderatorów

mjurkiewicz22
#7 Wielbiciel#

Rozmawiałem ze sprzedawcą właśnie przez tę opcje. Ale żadnego kontaktu telefon milczy. Co dalej.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Jeśli nie dojdziesz do kompromisu ze sprzedającym, lub nie odpowie w ciągu 24h, to jego account zostanie zablokowany a ty dostaniesz zwrot w ramach POK POK 🐔

 

oznacz moderatorów

mjurkiewicz22
#7 Wielbiciel#

Kupiłem w zeszły piątek tj. 27.03.2020 r. i żadnego kontaktu ani poprzez dyskusję, ani w jakikolwiek inny sposób.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

kliknij [ POPROŚ ALLEGRO O INTERWENCJĘ ] czy jakoś tak, wtedy dołączą do dyskusji 🙂

choć może @_HolaOla_ pomoże jak wyjdzie z matrixa 😊 albo @cloudcloud z jaszczurką 😊

oznacz moderatorów

mjurkiewicz22
#7 Wielbiciel#

Już to zrobiłem o godzinie 13.06.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

no to git, poczekaj aż ktoś z supportu odpowie, to najlepszy sposób 🙂

oznacz moderatorów

mjurkiewicz22
#7 Wielbiciel#

Spoko. Mam nadzieje, że to pomoże. Poza tym Allegro napisało mu już dwie wiadomości, ale bez odzewu z jego strony.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

jeśli napisało w ciągu 24h i nie odpisał to jeszcze ma czas, a jeśli minęło, no to.. dziwne.. 😮 ale kibicuję by się udało 😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mjurkiewicz22 Dokonałeś zakupu 28.03.2020 r, czyli w sobotę, a do chwili obecnej sprzedający siedmiokrotnie wypowiedział się w trwającej dyskusji, więc nie jest prawdą, że nie ma z nim żadnego kontaktu. 20 minut temu poprosiliśmy o wypowiedź sprzedającego w tej sprawie, więc daj mu proszę czas na odniesienie się do naszej wiadomości.  Rozumiem, że jesteś zaniepokojony, ale proszę o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mjurkiewicz22
#7 Wielbiciel#

Tak to prawda @_HolaOla_  Tylko dlaczego nie odbiera telefonu?  od wczoraj.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

czuję, że urlaub gehen 😮 und telefonen leftował na table 😮

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mjurkiewicz22 Tego nie wiem, ale poczekaj proszę cierpliwie na odpowiedź w trwającej dyskusji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mjurkiewicz22
#7 Wielbiciel#

ok

oznacz moderatorów