anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobic

Client:39997152
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie

mam problem poniewaz udostepnikwn konto znajmomemu zeby wstwil ogloszenie, sprzet zostal zakupiony pieniazki pobrane z alllegro ja wyslalem mu te pieniazki nastepnie po 2 tyg ottzymalem telefon ze pienidze twoqrz nie doszedl, biestety nagle kontakt z kolega nagle sie urwal

co mam zrobic ? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_Likos_
#20 Guru#

@Client:39997152  jeśli masz dowody to zgłosić na policje i dochodzić od znajomego zwrotu pieniędzy a jeśli ich nie masz to pogodzic sie ze stratą i wyciągnąć wnioski na przyszłość.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:39997152 Oddałeś pieniądze znajomemu, a on nie wysłał towaru? Niestety w takiej sytuacji Ty jesteś za to odpowiedzialny i będziesz musiał oddać pieniądze kupującemu. Nie udostępnia się kont, nie przyjmuje się takich ofert współpracy. Możesz teraz zgłosić sprawę na policję, niech szukają tego kolegi, aby oddał Ci pieniądze lub ten towar, którego nie wysłał.

oznacz moderatorów

Client:39997152
#7 Wielbiciel#

Policja przekazala mi informacje ze jesli nie mam noc podpisane tylko slowne umawianie sie to nic nie moze bo nie ma niczego na pismie 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:39997152 Cześć, na przyszłość pamiętaj, że udostępnianie konta Allegro innej osobie jest niedozwolone. Właściciel konta ponosi pełną odpowiedzialność za wszystkie działania podejmowane za jego pośrednictwem. Jeśli klient nie dostał towaru, będziesz musiał mu zwrócić tę wpłatę. Proszę Cię jednak o doprecyzowanie w tej sprawie - jakie środki przekazałeś znajomemu, skoro wypłata z Allegro Finanse wyszła dopiero dzisiaj?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:39997152
#7 Wielbiciel#

W jaki sposob jest mozliwosc oddania pieniedzy osobie kupujacej, tylko jest problem ze narazie takich pieniedzy nie mam, czy jesli klijent zglosi to na allegro to wtedy odda mu pienidze a ja bede mogl oddac te pieniadze powiedzmy za dwa trzy tyg bo wtedy bede mial takie fundusze 

 

pozdrawiam 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:39997152 Widzimy wypłatę z Allegro Finanse, która wyszła wczoraj. Do końca dzisiejszego dnia powinna znaleźć się na koncie bankowym, które podałeś do wypłat. Jeśli klient nie otrzymał towaru, zwróć mu te środki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@Client:39997152 - fajnych masz kolegów.

oznacz moderatorów