anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mogę zrobić, gdy telefon po pół roku nie działa tak szybko jakbym tego oczekiwał

Dawo9889
#8 Zapaleniec#

Hej,

Na aukcji kupiłem s21fe, który w internecie jest opisywany jako w miarę dobry telefon. Jedyny problem jaki ludzie zaznaczają to przegrzewanie się. U mnie zaczął występować mocny spadek wydajności + przegrzewanie się. Co rozumiem przez spadek wydajności? Telefon podczas robienia zdjęć zacina się + wyłącza wtedy wszystkie aplikacje, działające w tle. Nawet Spotify. Czyli robię sobie na mieście fotkę i muzyka przestaje grać.

Czy jest jakaś opcja że mogę za ten towar żądać jakiegoś zwrotu? Raz już wysyłałem ten telefon do sprzedawcy i powiedział że wszystko jest ok

 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

komis-bell
#21 Demiurg#

@Dawo9889 Ja osobiście zgłosiłbym się do autoryzowanego serwisu Samsunga i oddał telefon na gwarancję - jeśli telefon gwarancję posiada.
Ewentualnie - czy próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne telefonu?

oznacz moderatorów

Dawo9889
#8 Zapaleniec#

Tak, przywracałem do ustawien fabrycznych. Chyba sprobuje oddac na gwarancje

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Dawo9889 Jeśli telefon posiada gwarancję to autoryzowany serwis producenta zawsze uważam za najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie. Kiedyś oddałem tak na diagnozę i naprawę mojego samsunga S8 - ogarnięty w dwa lub trzy dni robocze - nie pamiętam dokładnie.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

przywracanie telefonu do fabrycznych ustawień i niezawalanie tonami chłamu działającymi w tle by się nie grzał jak toster

oznacz moderatorów

Dawo9889
#8 Zapaleniec#

Robiłem to już pare razy. Zawsze to samo 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Trzymasz tel w pokrowcu?

oznacz moderatorów

Dawo9889
#8 Zapaleniec#

Tak

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Dawo9889 wykonywałeś jakoś aktualizację/modyfikacje systemu? ja miałem tylko na innym modelu samsunga podobnie jak zrootowałem. Zaczął strasznie się mulić.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:44052296 mam ten tel piszę z niego od roku działa jak rakieta ale potrafi się zagrzać i dlatego kupilem etui które pozwala mu na lepsze odprowadzanie ciepła

oznacz moderatorów

Dawo9889
#8 Zapaleniec#

Dziewczyna ma ten sam telefon i się śmieje ze mnie, bo ona takich problemów w ogóle nie ma

oznacz moderatorów

Dawo9889
#8 Zapaleniec#

Jedynie aktualizacje systemowe

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Dawo9889 ta aukcja była od prywatnego sprzedawcy czy firmy? Telefon ma gwarancję?

oznacz moderatorów

Dawo9889
#8 Zapaleniec#

Firmy, mam nadzieję że ma 

oznacz moderatorów

Dawo9889
#8 Zapaleniec#

Fakturę mam 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Dawo9889 a nie kupowałeś przypadkiem z komisu?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

To zapytaj gwaranta o reklamację z tytulu rękojmi dane gwaranta są w karcie gwarancyjnej powinien ci naprawić 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Dawo9889 Zerknij na stronę samsunga - musisz zalogować się na konto samsung i tam możesz zgłosić naprawę gwarancyjną.

oznacz moderatorów

Dawo9889
#8 Zapaleniec#

Mam autoryzowany serwis Samsunga w mieście to tam podejdę i zapytam

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Dawo9889 To jeszcze lepiej. Pamiętaj aby zabrać dowód zakupu telefonu bo najpewniej będzie on wymagany.

oznacz moderatorów