anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mogę zrobić jeśli produkt po roku przestał działać, a konto sprzedającego jest zawieszone?

MAMY ROZWIĄZANIE!
antosia997
#7 Wielbiciel#

Kupiłam telefon w sierpniu ub. roku. Telefon przestał działać. Kontakt ze sprzedawcą niemożliwy - konto zawieszone. Gwarancja Producenta (co było napisane na aukcji)- okazuje się że nie możliwa ze względu na to że telefon spoza polskiego rynku. Chodzi o Xiaomi Poco Pro F2. Jakaś sugestia? Nadmienię za na 1000 komentarzy tylko 15 było negatywnych (dotyczyły czasu  wysyłki). Czy Allegro bierze odpowiedzialność za takie oferty? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
MrMarco
#13 Ambasador#

A nie masz danych sprzedawcy? Jakiegoś dowodu zakupu. Może działa jeszcze, tylko nie sprzedaje na Allegro?

W każdym razie sprzedający musi rozpatrzyć reklamację z tytułu rękojmi, jeśli do tego nie dojdzie to możesz wystąpić do POK i tam na pewni ci pomogą (zwrócą środki w takim przypadku).

oznacz moderatorów
antosia997
#7 Wielbiciel#

Brak kontaktu z jego strony. Pisałam mejla, telefon nie istnieje. Dowód zakupu nie był dołączony. Adres siedziby Bułgaria Sofia

oznacz moderatorów
MrMarco
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów
antosia997
#7 Wielbiciel#

niestety ale POK gwarantuje do 180 dni zwrot, a to juz pona 1 rok czasu....;(

oznacz moderatorów
MrMarco
#13 Ambasador#

W niektórych przypadkach także i starsze zakupy mogą być objęte taką ochroną. Zgłoś sprawę

oznacz moderatorów