anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mogę zrobić jeśli sprzedający nie wyśle mi opłaconego zamówienia?

RECZEKX
#7 Wielbiciel#

co jak kupie od kogoś kose i nie wyśle mi jej allegro nie jest w stanie tego zweryfikować tak samo mógł by kupić i dostać ale pisać że nie dostałem kosy co wtedy robić jak nie wyśle mi gość kosy

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

@RECZEKX Jak nie  wyśle? skąd taki pomysł, większość transakcji przebiega pomyślnie. Ale jakby coś takiego się zdarzył to masz pomoc i rekompensatę od Allegro, masz dyskusję i POK, Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy, zakup musi być przez Allegro.

oznacz moderatorów

RECZEKX
#7 Wielbiciel#

a jak allegro lokalnie?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@RECZEKX Masz taką samą ochronę, reklamacja , dyskusja, POK, nie masz tylko zwrotu bez podania przyczyny -chyba że sprzedający się zgodzi jak to zakup od prywatnego sprzedającego.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

A co reaktywują kosynierów ?

oznacz moderatorów

RECZEKX
#7 Wielbiciel#

co to jest?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@RECZEKX Jeżeli chodzi Ci o kosynierów to była to kiedyś polska piechota utworzona z chłopów uzbrojonych w kosy osadzone na sztorc > poczytaj np. o bitwie pod Racławicami

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

co to jest? co masz na myśli?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@RECZEKX Kosynierzy – żołnierze pieszych formacji ochotniczych i milicyjnych tworzonych na zasadzie pospolitego ruszenia, którzy uzbrojeni byli w kosy bojowe. Nazwa zazwyczaj odnosi się do okresu insurekcji kościuszkowskiej choć podobne oddziały brały udział także w innych kampaniach wojennych na terenie Polski.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli dzisiejsza ochrona kaczora.🤣

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@RECZEKX 
co jak kupie od kogoś kose i nie wyśle mi jej

Wtedy masz kosę ze sprzedawcą. 😆

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

RECZEKX
#7 Wielbiciel#
xddd
oznacz moderatorów