anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co oznacza informacja podczas próby licytacji

Karmelove82
#7 Wielbiciel#

Co oznacza informacja podczas próby licytacji że najpierw muszę uzupełnić swoje dane osobowe? Zaznaczę że na innych aukcjach takiej informacji nie mam tylko u jednego sprzedawcy.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Nie musisz uzupełniać żadnych danych. Sprzedawca otrzymuje Twoje dane po wygranej w licytacji.

oznacz moderatorów

Karmelove82
#7 Wielbiciel#

Ale podczas próby licytacji u jednego ze sprzedawców wyskakuje mi komunikat że muszę uzupełnić swoje dane osobowe i nie mogę licytować, na pozostałych aukcjach nie ma problemu

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Karmelove82 Czy jest to kwota powyżej 1000PLN ? Bo wtedy ( w niektórych kategoriach) jest konieczna weryfikacja sms ( np Kolekcje )

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@Karmelove82 czy masz podane w ustawieniach wszystkie swoje dane osobowe (imie, nazwisko, adres itd.)?

Na allegro lokalnie można licytować bez żadnych danych, na zwykłym allegro - trzeba uzupełnić.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Karmelove82, jeśli załączysz zrzut ekranu pochodzący z tego komunikatu, będę mogła powiedzieć coś więcej. 🙂

Mogłabyś podać numer tej oferty? Czy w ustawieniach swojego konta masz podane wszystkie dane adresowe? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Karmelove82 Jak jest kwota licytacji, jeżeli powyżej 100zł, musisz przejść weryfikację, jest ona ważna na 30 dni.

oznacz moderatorów