anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co oznacza zwrot: sprzedający ograniczył Ci zakupy w jego ofertach?

romano-ruda-sl
#8 Zapaleniec#

Bry 😁 chciałem nabyć kilka przedmiotów od RowerowaHolandia, lecz po kliknięciu w Metody dostawy pojawia się komunikat jak w tytule. O co chodzi? To coś jak dawna czarna lista, czy co ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@romano-ruda-sl Niestety, prawdopodobnie zakupiłeś coś w tej firmie i nie byłeś zadowolony oceniając to komentarzem negatywnym.Może dokonałeś zwrotu z którego sprzedający nie był zadowolony.W związku z tym sprzedający wrzucił Cię na tzw. "czarną listę".Pytanie, po co wracać na zakupy do sprzedającego z którego nie było się zadowolonym?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@romano-ruda-sl Tzn, że sprzedający bezprawnie zablokował Ci zakup, dodał Cię na tzw, Czarną listę. Nie kupisz a pewnie już kupowałeś i cos poszło nie tak.

oznacz moderatorów

romano-ruda-sl
#8 Zapaleniec#

Bezprawnie? Skoro sprzedający zastosował jakieś "filtry", to chyba Allegro dopuszcza taką preselekcję?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Prawdopodobnie w poprzedniej transakcji naraziłes sprzedającego na koszty, niezasadne rejklamacje, negatywny komentarz czy obniżenie ilości gwiazdek, co prowadzi do obniżenia jakości sprzedaży, a w konsekwencji skutkuje spadkiem obrotów. 

Sprzedający w uzasadnionych przypadkach może odmówić sprzedaży, a pieniądze są wystarczającym powodem, bo sprzedaż prowadzi tylko dla pieniędzy. 

oznacz moderatorów

romano-ruda-sl
#8 Zapaleniec#

Jak przez mgłę pamiętam, że był jakiś zgrzyt transakcyjny, ale czy to był negatyw, czy też skorzystałem z przysługujących mi praw, jako kupujący, czy też nie przystałem na rozwiązanie zaproponowane przez sprzedającego - nie pamiętam. A niestety negatywy sprzedającego (jak i pozytywy) mogę sprawdzić jedynie z ostatnich dwunastu miesięcy...

oznacz moderatorów